2726
عنوان

فک میکنم باعث تمام مشکلاتم شوهرمه

| مشاهده متن کامل بحث + 698 بازدید | 71 پست
الان میگن برو پیش مشاور یا یکی پیدا میشه میگه مشکل از خودته🤣🤣ولی من میگم مردا کلا رو مخن خدا شاهده ...

کلا رومخ نیستن عزیزم..جمع نبند لطفا

خدایا!ای محبوب من..به همه کسانی که به تو ایمان راسخ دارند آرامشی از جنس مصلحتت عطا فرما..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شاهد از غیب رسید🤣🤣🤣مگه منظور شوهر شما بود بابامو شوهر خودمو پسرامو داداشامو برادر شوهرامو شوهر استارترو گفتم الان دنبال دعوایی سر صبح🤣🤣

2728
الان میگن برو پیش مشاور یا یکی پیدا میشه میگه مشکل از خودته🤣🤣ولی من میگم مردا کلا رو مخن خدا شاهده ...

😂عین بابای من دسپخت مامانم حرف نداره یعنی حتی عمه ها ومادربزرگمم اینو میگن اخر سری بابام میگن بد نبود😐بعضی وقتا حرصم میگیره بش میگم اره دیدیم نخوردی ی لبخند ملیح میزنه 😁

شاهد از غیب رسید🤣🤣🤣مگه منظور شوهر شما بود بالامو شوهر خودمو پسرامو داداشامو برادر شوهرامو شوهر اس ...

دوست مون نظرش را گفت منم باهاش موافقم که نمیشه به همه گفت که بدند و به همه مردها منفی شد 

دنبال تحلیل نظر بقیه نباشیم تا دعوا نشه نظر خودمون رو بدیم تا استارتر نتیجه بگیره

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم

[QUOTE=] روابط زناشویی تون اوکی هست ؟شاید از یه جایی دلگیره! بهش نمیرسی یا خودت یه مدت غر زدی داره انتقام میگ ... [/QUOTE]

نه اگه قرار باشه از روابط ناراضی باشه اون منم...

من از رابط ناراضی هستم

من از بی سلیقه گی ش ناراختم

ازاینکه به خودش نمیرسه

ازاینکه این همه سال از خدا دختر خواستم حالا اونی که میخواستم نشده 

شده کپی بابای بی شعورش

چشماش رو هرکس ببینه میگه کره ای هست 

از نظر شباهتی 

من چه گناهی کردم که دوتا بچه دارم هردوتاش شب یه باباش شدن

من چه گناهی کردم

تیروئیدم کم کار بود دکتر گفت دوماه بعدش بیا آزمایش از اون روز نه ماه گذشته نه قرص خوردم نه آزمایش رفتم،مزاحم سودا هست و اگه سرچ کنید متوجه میشوید که چقدر بد هست این نوع مزاج 

شوهرم به جای همکاری کردن که خوب شم داره رو مخ من رژه میره

آخرش خودمو می‌کشم راحت شم

برای سلامتی پسرم دعا کن بمیرم برات پسر بلبل زبونم که لکنت باعث شد از حرف خسته شی 😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥السلام عليك السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ عَلَیْکَ مِنّی سَلامُ اللَّهِ [اَبَداً] ما بَقیتُ وَ بَقِیَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ وَ لاجَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّی لِزِیارَتِکُمْ اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ 
من ریلکس نیستم ارزومه یه جای تنها باشم اونقدر داد بزنم و گریه کنم تا بمیرم

چرا عزیزم ؟!!!پس مشکلتون عمیق تره،چون چیزی که شما تعریف کردی من احساس کردم شاید تو مسئولیت هاتون کمی نسبت به همسرت خونسردتر هستی چون منم مادرم ونسبت به کلاس وآماده کردن بچه ها وزمان بندیم خیییلی حساسم ،توتایمی که شما در نظر گرفتی اصلا نمیتونم خودمو وپسرم رو  آماده کنم،شایدم منتوکارام کندم نمیدونم

🤲 اللّهُمَّ عَجِّل‌ْ لِوَلِیِّکَ الْفَرَج 🤲
شاهد از غیب رسید🤣🤣🤣مگه منظور شوهر شما بود بابامو شوهر خودمو پسرامو داداشامو برادر شوهرامو شوهر اس ...

مثل اینکه شما دنبال دعوایی..من یه جمله گفتم جمع نبندید..کجاش شبیه دعوابود؟

خدایا!ای محبوب من..به همه کسانی که به تو ایمان راسخ دارند آرامشی از جنس مصلحتت عطا فرما..
😂عین بابای من دسپخت مامانم حرف نداره یعنی حتی عمه ها ومادربزرگمم اینو میگن اخر سری بابام میگن بد نب ...

مغرورن دیگه البته اگه به کاربرا برنمیخوره شوهر خودم مغروره بقیه شوهرا گل بی خارن 

باید ساز مخالف بزنن یا نه🤔🤔

چی بگم بهتره کات بشه جایی

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
2706