2726
عنوان

فک میکنم باعث تمام مشکلاتم شوهرمه

698 بازدید | 71 پست

ازش متنفرم،خیلی ناراحتم ازش،من به محض اینکه میخوام زندگیم بره رو فاز مثبت،اون کاری میکنه بره رو فاز منفی...

اه خسته شدم

متنفرم ازش به طور جدی دارم میگم وقتی گیر میده بهم ازش متنفرم

صبح پسرم ساعت نه کلاس داره من همش ساعت 8:30بیدارش میکنم تااینکه آماده شه بره ساعت نه می رسه اونجا آموزشگاه دوتا خونه اون طرف تر از خونه خودمون،حالا صب ساعت هفت و نیم بیدار کرده همه ما رو

به صورت خوابیده داره بهش صبحانه میده نگا کردم به ساعت گفتم وای هنوز هفته که ...

یک ونیم ساعت الکی باید بشینه می خوابید سرکلاس چرا نمی زد

میگه ببخشید بد خوابت کردم

برای سلامتی پسرم دعا کن بمیرم برات پسر بلبل زبونم که لکنت باعث شد از حرف خسته شی 😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥السلام عليك السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ عَلَیْکَ مِنّی سَلامُ اللَّهِ [اَبَداً] ما بَقیتُ وَ بَقِیَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ وَ لاجَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّی لِزِیارَتِکُمْ اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ 

اینا چیه پختی

برای سلامتی پسرم دعا کن بمیرم برات پسر بلبل زبونم که لکنت باعث شد از حرف خسته شی 😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥السلام عليك السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ عَلَیْکَ مِنّی سَلامُ اللَّهِ [اَبَداً] ما بَقیتُ وَ بَقِیَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ وَ لاجَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّی لِزِیارَتِکُمْ اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ 

همش گیر میده 

عصبانیم کرده 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

خودتون میدونید فکر منفی عین خوره افتاده به جونم،فکر میکنم فکر میکنم فکر میکنم تا مرز دیوانگی 

دلم میخواد خودمو بکشم😯😒😒😟😟😣😣😣😣

به نظرم شما زیادی ریلکسی تو کارات وهمسرت دلشوره ایه،سعی کنید میانه باشی،مثلا خودت ساعت بزار وصبحانه آماده کن تابدونه دیر نمیشه وشما مدیریت زمان داری

🤲 اللّهُمَّ عَجِّل‌ْ لِوَلِیِّکَ الْفَرَج 🤲

گذشتتو بیشتر کنی

توقعت رو از دیگران کمتر کن

برای خودت برقص تا انرژی منفی دیگه اسمشو نیاری

برای بار اول دیدمت همه جا همش گفتی انرژی انرژی انرژی

چرا به خودت یاداور میشی 

بی خیال باش تا کامروا باشی

شاید این اتفاق آزار دهنده باشه  ولی انصافا  در حدی نبود  ک حس نفرت  ب آدم دست بده 

میشه ازین ببعد  با همسرتون  هماهنگ کنید ک  مسئولیت های صبحانه و کلاس و ... ب عهده شما باشه  و ایشون  ب وظایف دیگه برسن 

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....

الان میگن برو پیش مشاور یا یکی پیدا میشه میگه مشکل از خودته🤣🤣ولی من میگم مردا کلا رو مخن خدا شاهده من بهترینا رو میذارم جلو شوهرم انقد کلاس آشپزی رفتم انقد خلاقیت به خرج میدم آخرش میخوره میگه اییییی بد نبود 😒😒

مردا همه همینن زیاد خودت رو ناراحت نکن اصلا تحویلش نگیر کاری که من میکنم بکی گوش یکی دروازه

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
به نظرم شما زیادی ریلکسی تو کارات وهمسرت دلشوره ایه،سعی کنید میانه باشی،مثلا خودت ساعت بزار وصبحانه ...

من ریلکس نیستم

ارزومه یه جای تنها باشم اونقدر داد بزنم و گریه کنم تا بمیرم

2706