2726
عنوان

با اخلاقا و مهربونا بیایید❤❤

| مشاهده متن کامل بحث + 222 بازدید | 38 پست
بچه ها 1 سوال وقتی کسی پیشت غیبت میکنه باید چکار کرد؟

یا قاطع اعلام کن غیبت نکن یا سریع موضوع صحبت و عوض کن

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
اره تازگیا نمیدونم از سر بیکاریه یا هر چیز دیگه  ولی خیلی بده به قول یکی از بچه ها گفت نباید ...

خودتومشغول کن که واست نشه عادت

من هم باخودم خیلی حرف میزنم وهم باخدا وای همون چندوقتی که حسادت اومده بودسراغم خیلی روزای بدی داشتم شایدیک هفته بیشترنبودولی وجودم داشتم میخورد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بچه ها 1 سوال وقتی کسی پیشت غیبت میکنه باید چکار کرد؟ سر کارم همه پشت سر هم غیبت میکنند. تاوقتی حو ...

سخته ادم خودشو به نشنیدن بزنه 

کابرقدیمییبی ام!
2728
عزیزم چه جور میشه رقت قلب رو برگردوند همین رو می خوام 

باید اجازه بدی احساساتت برگرده.سعی کن جلوی ابراز احساساتتو نگیری.نگاهتو به اطراف عوض کن مهربانانه نگاه کن.اگه دوس داری بچتو بغل کنی یاهمسرتو باید نهایت عشقتو نشون بدی.اصلانترس که کی چه فکری میکنه.اگه توخیابون یه بچه کار دیدی نگو آره اینا کلی تاشب پول ب جیب میزنن مادرانه بگو این بچه الان باید توپارک باشه بایدبازی کنه بایدمحبت ببینه مادرش کو پدرش کو.جنبه های خشکوخشن هرچیزیو نبین سعی کن از لطیف ترین و احساسی ترین زاویه نگاه کنی

دردم از یار است و درمان نیز هم

دختر عزیزم اتفاقا این چیزهایی که نوشتی در ذات شما نیست فقط اکتسابیه ......ببین امیدم سعی کن کتاب هایی در زمینه غیبت وحسادت بخونی وببینی که عواقب وحشتناکی داره وگریبانگیرت هست هم تو اون دنیا اونوقت هر وقت میخواهی انجام بدی دست ودلت میلرزه ایمان داری ولی خیلی قویش کن انسان زمانی خوب ودرجه یک میشه که از خدا وشب اول قبر بترسه انسان زمانی خوب ودرجه یک میشه که خدا روحس کنه وجلوش دلبری کنه مت ندیده شما یک انسان مثبت وخوب میبینم وبهتون قول میدم که بهترینها میشی فقط فقط سعی کن خوب مطالعه کن وباخوبان نشست وبرخاست کن وهر روز سمت خدا روببین اینی که میگم واقعیته دوستم خیلی ازدست پسرش شاکی بود درهزمینه از من کمک خواست گفتم وقتی خونه هست برنامه سمت خدا روببین وبگو همه ساکت تعریف این برنامه روشنیدم میخوام ببینم چه جوریه خلاصه چند ماه گذشت یه روز دیمش ازش سوال کردم گفت نه تنها پسرم خوب شده بلکه این شوهر بی دین ومذهبم که عذابم میداد اونم خوب شده یه جورایی خدا وپیغمبر سرش میشه ورنگ ونور خدا توزندگیم تابیده خدا کنه بحق قاضی الحاجات یه روزی اینجا تاپیک بزنی وبگی خوب بودم ولی الان جزو بهترین های خداهستم 

درخاتمه غیبت وتهمت وحسادت قصی القب بودن انسان رو نابود میکنه وهرگز احساس میکنه پوچ وتهی است وخوشبختی رولمس نمیکنه وهمیشه خود کم بینی داره انشالله موفق بشی

الهی ......چون در تو نگرم از جمله تاجدارانم و تاج بر سر...... و چون در خود نگرم از جملهٔ خاکسارانم و خاک  برسر
بچه ها 1 سوال وقتی کسی پیشت غیبت میکنه باید چکار کرد؟ سر کارم همه پشت سر هم غیبت میکنند. تاوقتی حو ...

اگه بخوای بقیه رو باصحبت تغییر بدی اولا سخته و نشدنی دوما شخصیت جذابی پیدانمیکنی.حین غیبت کردن خودتو باکاری سرگرم کن که بدونن راغب نیستی.وکلا اجازه فکرکردن درباره اون غیبتم ازحودت بگیر.باتوجه به امضاتون😁 کرم درونتونو مهارکنید

دردم از یار است و درمان نیز هم
دختر عزیزم اتفاقا این چیزهایی که نوشتی در ذات شما نیست فقط اکتسابیه ......ببین امیدم سعی کن کتاب های ...

ممنونم عزیزم 

منم با کتاب خیلی خالم خوب میشه باید برم سراغش 

کابرقدیمییبی ام!
عزیزم گاهی اوقات بعضی ادمها جوری برخورد میکنن ک ما رو ناچار ب بی احترامی و جواب پس دادن میکنن اصلا ه ...

امیدم به چه قیمتی .......اتفاقا من همیشه سعی کردم وقتی کسی بی احترامی به من میکنه یابدی 

بارفتار خوب درمقابلش انجام دادن اون شرمنده میشه وخیلی هاشون بقدری خوب شدند که منو توجیب شون میزارن وچقدر لذت بخشه که ببینی بدان رو با رفتار وکردار پسندیده روخوب کردی مقابله به مثل کردن اول خودت رو عذاب دادی ونابود کردی بعد دیگران

الهی ......چون در تو نگرم از جمله تاجدارانم و تاج بر سر...... و چون در خود نگرم از جملهٔ خاکسارانم و خاک  برسر
اگه بخوای بقیه رو باصحبت تغییر بدی اولا سخته و نشدنی دوما شخصیت جذابی پیدانمیکنی.حین غیبت کردن خودتو ...

از همه دوستانم ممنونم ❤❤❤😘😘

کابرقدیمییبی ام!
امیدم به چه قیمتی .......اتفاقا من همیشه سعی کردم وقتی کسی بی احترامی به من میکنه یابدی  بارفت ...

حرف زدن شما چقدر حالمو خوب میکنه❤😘

کابرقدیمییبی ام!
ممنونم عزیزم  منم با کتاب خیلی خالم خوب میشه باید برم سراغش

برو الهی که من فدات بشم واین روهمیشه به خودت بگو من میتونم چون خدا دوستم داشته که میخواد من عوض بشم وبراش بهترین بنده بشم

برو الهی که من فدات بشم واین روهمیشه به خودت بگو من میتونم چون خدا دوستم داشته که میخواد من عوض بشم ...

خدا نکنه عزیزم ان شالله زنده باشی 😘

کابرقدیمییبی ام!
حرف زدن شما چقدر حالمو خوب میکنه❤😘

چون قلبا خودت خوبی وداری سعی میکنی خوب تر بشی

برا کسایی که میخوای پشتشون غیبت کنی یا هرچی دعا کن عزیزم این در مورد حسادتم خیلی جواب میده اولش سخته بعد عادت میکنی. 

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤
2706