2410
2553
عنوان

با اخلاقا و مهربونا بیایید❤❤

222 بازدید | 38 پست

من چند وقته خودم.احساس میکنم اخلاقم بد شده پشت سر کسی غیبت میکنم 

واحساس میکنم که از دل شکستن کسی ناراحت نیستم و متاسفانه حسادتم همچنین 

خیلی خودم ناراحتم ولی خوشبختانه هنوز عذاب وجدان دارم 

بچه ها چکار کنم دلم صاف بشه و دریا دل باشم 

خواهشا اگه می خوایین توهین کنی پست نذار 

ممنونم

کابرقدیمییبی ام!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

همین ک خودتون  معایب تونو می شناسید  یعنی نصف بیشتر راهو  رفتید 

قبل از اینکه با کسی تلفنی  یا حضوری صحبت کنید ؛  تو ذهن تون تکرار کنید ک  حواستون باشه غیبت نکنید ، دروغ نگید ،  حسادت نکنید !  همین تکرار کردن  باعث‌ میشه ملکه ذهن تون شه 

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....

حواست به خودت باشه خودت به خودت تلنگر بزن و به خودت یادآوری کن یا مثلا هر بار که اینکارها رو کردی یک روز روزه بگیر یا یک کفاره برای خودت مشخص کن 

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
2714

عزیزم گاهی اوقات بعضی ادمها جوری برخورد میکنن ک ما رو ناچار ب بی احترامی و جواب پس دادن میکنن اصلا هم عذاب وجدان نگیر چون باید از حق دفاع کرد..‌

ولی خوب تهمت لیجا غیبت بیجا بردن آبرو کسی اصلا صلاح نیست...تامام

بهت تبریک میگم بابت ترک عادات بدت وعذاب وجدانی که داری،سعی کن مثبت نگر باشی من خودم وقتی کسی بهم حرفی میزنه که ناخوشایندمه باخودم میگردم جنبه مثبت حرفش روپیدامیکنم مثلا میگم دلسوزمه که اینو گفته و....

🤲 اللّهُمَّ عَجِّل‌ْ لِوَلِیِّکَ الْفَرَج 🤲

باخودت حرف بزن وخودتوقاتع کن که این اخلاقموبایدبزارم کنار اگه ذاتااینطورنیستی وتازگیااینطورشدی 

چون من خودم گاهیی حسادت میادسراغم وتنهایی باخودم حرف میزنم واون اخلاق بدومهارمیکنم

میگم ارامش من بهترازهرچیزیه

باخودت بشین صحبت کن.بگومیخوام ارادمو تقویت کنم.اگه غیبت شنیدم باید بحثوعوض کنم یا دهان از دهان بازنکنم.باید سعی کنم جذابیت زندگی دیگران وفکرکردن درباره اونارو توخودم ازبین ببرم.

درمورد دلشکستن سعی کن رقت قلبتوباز بدست بیاری احساساتتو رها کن.اگه فیلم غمگین دیدی نترس از گریه کردن بزار احساست برگرده.از دردهمنوع خودتو کنارنکش.خودتو مسئول بدون دربرابر جهان

دردم از یار است و درمان نیز هم

بچه ها 1 سوال

وقتی کسی پیشت غیبت میکنه باید چکار کرد؟

سر کارم همه پشت سر هم غیبت میکنند. تاوقتی حواسمه که ساکتم ولی گاهی خیلی نرم و ریز غیبت میکنند آدم حواسش نیست و میشنوه

دنیا از آن من است - تیکر لاغریه، میخوام از امروز شروع کنم. وزن شروع60.5 وزن فعلی 60.5 وزن هدف54
باخودت حرف بزن وخودتوقاتع کن که این اخلاقموبایدبزارم کنار اگه ذاتااینطورنیستی وتازگیااینطورشدی  ...

اره تازگیا نمیدونم از سر بیکاریه یا هر چیز دیگه 

ولی خیلی بده

به قول یکی از بچه ها گفت نباید از جزییات زندگی کسی خبر داشته باشی خودتم راحت تری 

کابرقدیمییبی ام!
باخودت بشین صحبت کن.بگومیخوام ارادمو تقویت کنم.اگه غیبت شنیدم باید بحثوعوض کنم یا دهان از دهان بازنک ...

عزیزم چه جور میشه رقت قلب رو برگردوند همین رو می خوام 

کابرقدیمییبی ام!
2706