1147
1292
عنوان

با اخلاقا و مهربونا بیایید❤❤

215 بازدید | 38 پست

من چند وقته خودم.احساس میکنم اخلاقم بد شده پشت سر کسی غیبت میکنم 

واحساس میکنم که از دل شکستن کسی ناراحت نیستم و متاسفانه حسادتم همچنین 

خیلی خودم ناراحتم ولی خوشبختانه هنوز عذاب وجدان دارم 

بچه ها چکار کنم دلم صاف بشه و دریا دل باشم 

خواهشا اگه می خوایین توهین کنی پست نذار 

ممنونم

کابرقدیمییبی ام!

بچه ها اگر دنبال بهترینهای سیسمونی هستین 

ما رو دنبال کنید

همین ک خودتون  معایب تونو می شناسید  یعنی نصف بیشتر راهو  رفتید 

قبل از اینکه با کسی تلفنی  یا حضوری صحبت کنید ؛  تو ذهن تون تکرار کنید ک  حواستون باشه غیبت نکنید ، دروغ نگید ،  حسادت نکنید !  همین تکرار کردن  باعث‌ میشه ملکه ذهن تون شه 

میگما ...کاش  نخست وزیر ژاپن می موند ایران و رئیس جمهور خودمون ، ب جاش میرفت ژاپن  ، تا یکبار برای همیشه متوجه میشدیم ، ایراد از مدیریت یا از جای دیگه ..... 😅                                                                                                انقدر دلم ازین چوب های جادو گری می خواد😃 ... بزنم ب خونه ، خونه بررررق  بیوفته ... بزنم ب ظرفها ، ظرفها شسته شه ... بزنم ب لباسها ، لباسها اتو شه ...  بزنم ب کتابها ، خونده شه و داخل مغزم جا گیر  بشه !!!😄  عین تو کارتون ها ، یه صدای جیلینگ جیلینگی هم بده ، ذوق کنم 😁
1279

حواست به خودت باشه خودت به خودت تلنگر بزن و به خودت یادآوری کن یا مثلا هر بار که اینکارها رو کردی یک روز روزه بگیر یا یک کفاره برای خودت مشخص کن 

دنیا اون چیزی نیست که ما میبینیم... ما چیزی و میبینیم که باور داریم

عزیزم گاهی اوقات بعضی ادمها جوری برخورد میکنن ک ما رو ناچار ب بی احترامی و جواب پس دادن میکنن اصلا هم عذاب وجدان نگیر چون باید از حق دفاع کرد..‌

ولی خوب تهمت لیجا غیبت بیجا بردن آبرو کسی اصلا صلاح نیست...تامام

بهت تبریک میگم بابت ترک عادات بدت وعذاب وجدانی که داری،سعی کن مثبت نگر باشی من خودم وقتی کسی بهم حرفی میزنه که ناخوشایندمه باخودم میگردم جنبه مثبت حرفش روپیدامیکنم مثلا میگم دلسوزمه که اینو گفته و....

یادمان باشد:زنگ تفریح دنیاهمیشگی نیست،زنگ بعد حساب داریم!
1274

باخودت حرف بزن وخودتوقاتع کن که این اخلاقموبایدبزارم کنار اگه ذاتااینطورنیستی وتازگیااینطورشدی 

چون من خودم گاهیی حسادت میادسراغم وتنهایی باخودم حرف میزنم واون اخلاق بدومهارمیکنم

میگم ارامش من بهترازهرچیزیه

فقط 3 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یارم خداست

باخودت بشین صحبت کن.بگومیخوام ارادمو تقویت کنم.اگه غیبت شنیدم باید بحثوعوض کنم یا دهان از دهان بازنکنم.باید سعی کنم جذابیت زندگی دیگران وفکرکردن درباره اونارو توخودم ازبین ببرم.

درمورد دلشکستن سعی کن رقت قلبتوباز بدست بیاری احساساتتو رها کن.اگه فیلم غمگین دیدی نترس از گریه کردن بزار احساست برگرده.از دردهمنوع خودتو کنارنکش.خودتو مسئول بدون دربرابر جهان

دردم از یار است و درمان نیز هم

بچه ها 1 سوال

وقتی کسی پیشت غیبت میکنه باید چکار کرد؟

سر کارم همه پشت سر هم غیبت میکنند. تاوقتی حواسمه که ساکتم ولی گاهی خیلی نرم و ریز غیبت میکنند آدم حواسش نیست و میشنوه

من و کودک درونم و اون روی سگم و کرم وجودم با هم یه خانواده ایم. خیلی هم خوشبختیم  
باخودت حرف بزن وخودتوقاتع کن که این اخلاقموبایدبزارم کنار اگه ذاتااینطورنیستی وتازگیااینطورشدی  ...

اره تازگیا نمیدونم از سر بیکاریه یا هر چیز دیگه 

ولی خیلی بده

به قول یکی از بچه ها گفت نباید از جزییات زندگی کسی خبر داشته باشی خودتم راحت تری 

کابرقدیمییبی ام!
باخودت بشین صحبت کن.بگومیخوام ارادمو تقویت کنم.اگه غیبت شنیدم باید بحثوعوض کنم یا دهان از دهان بازنک ...

عزیزم چه جور میشه رقت قلب رو برگردوند همین رو می خوام 

کابرقدیمییبی ام!
1308
بچه ها 1 سوال وقتی کسی پیشت غیبت میکنه باید چکار کرد؟

یا قاطع اعلام کن غیبت نکن یا سریع موضوع صحبت و عوض کن

دنیا اون چیزی نیست که ما میبینیم... ما چیزی و میبینیم که باور داریم
اره تازگیا نمیدونم از سر بیکاریه یا هر چیز دیگه  ولی خیلی بده به قول یکی از بچه ها گفت نباید ...

خودتومشغول کن که واست نشه عادت

من هم باخودم خیلی حرف میزنم وهم باخدا وای همون چندوقتی که حسادت اومده بودسراغم خیلی روزای بدی داشتم شایدیک هفته بیشترنبودولی وجودم داشتم میخورد

فقط 3 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یارم خداست
بچه ها 1 سوال وقتی کسی پیشت غیبت میکنه باید چکار کرد؟ سر کارم همه پشت سر هم غیبت میکنند. تاوقتی حو ...

سخته ادم خودشو به نشنیدن بزنه 

کابرقدیمییبی ام!
عزیزم چه جور میشه رقت قلب رو برگردوند همین رو می خوام 

باید اجازه بدی احساساتت برگرده.سعی کن جلوی ابراز احساساتتو نگیری.نگاهتو به اطراف عوض کن مهربانانه نگاه کن.اگه دوس داری بچتو بغل کنی یاهمسرتو باید نهایت عشقتو نشون بدی.اصلانترس که کی چه فکری میکنه.اگه توخیابون یه بچه کار دیدی نگو آره اینا کلی تاشب پول ب جیب میزنن مادرانه بگو این بچه الان باید توپارک باشه بایدبازی کنه بایدمحبت ببینه مادرش کو پدرش کو.جنبه های خشکوخشن هرچیزیو نبین سعی کن از لطیف ترین و احساسی ترین زاویه نگاه کنی

دردم از یار است و درمان نیز هم
1290