1265
1292

من خیلی با انرژی و اکتیو بودم فک میکردم با انرژی ترین آدم این دنیام اما حالا همه چیز فرق کرده از همه ی اون حسام دورم ، نمیتونم با این کنار بیام شبا ک خوابم عشقم بیاد از خستگیه اون و خواب الودگیه من نشه حتی همو ببینیم درست و حسابی

من خیلی با انرژی و اکتیو بودم فک میکردم با انرژی ترین آدم این دنیام اما حالا همه چیز فرق کرده از همه ی اون حسام دورم ، نمیتونم با این کنار بیام شبا ک خوابم عشقم بیاد از خستگیه اون و خواب الودگیه من نشه حتی همو ببینیم درست و حسابی 😭😭

با مشخصات یه پرستار خوب آشنا بشید 

مارو دنبال کنید

1291

/t.me/joinchat/DCoAgkp5UnXwmTaeQvAsuQ

واسه شفای  یه مریض  سرطانی صلوات میفرستی؟ حاجت رواشی   اشالله   بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💟💟💟يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.
1281

من الان اطراف شهرم روحیم کلا خراب شده ، زنای اینجا فقط دنبال فتنن خیلی حسودن ، تا بری پیششون انقد مینالن ک مثلاً کسی چششون نزنه ، ی آدم باحال نیس ک آدم دلش وا شه من بودم ک از بین رفتم

دوس پسرت یا شوهرت یا نامزده 

عزیزم اول دوست بودیم حالام ازدواج کردیم ولی فشارای زندگی باعث شده کم ببینمش ، ظهرام ک واسه غذا میاد همراهی با خودش داره نمیشه خوب ببینمش

1226
خب اگه همدیگرو میخواید چرا ازدواج نمیگنید؟

ازدواج کردیم عزیزم ، مجبورم وقتمو با جاریام بگذرونم ، تازه اونا همش میان خونم بچه هاشون انقد بی ادب هرکاری میکنن ، ولی اگه من برم بچه های اون حتی اسباب بازیاشون و ب بچم نمی‌دن و دعوا ، از بس خسیسن

[QUOTE=93937989]عزیزم اول دوست بودیم حالام ازدواج کردیم ولی فشارای زندگی باعث شده کم چی بگم ولی بلکم ...

وابستگیم رو کم کردم ، ولی انصافا با ی بچه کوچیک حق ندارم دو روز در هفته خوش باشم پس چرا ازدواج کردم

1220