2726

سلام. پسرم دوماهشه

چند وقته شب كه ميخوابه دو سه ساعت بعد تا صبح هي انگار گلو و بيني ش گرفته موقع نفس كشيدن صداي گرفتگي ميده

دكتر بردم معاينه كلي كرد چيزي نگفت 

در طول روز هيچ مشكلي نيستا فقط شب تا صبح ميشه. از ٦ صبح هم بيشتر ميشه تا وقتي كه بيدار شه. 

همش تكون ميخوره و بدنشو ميكشه و كش و قوس مياد و شير هم كمي سخت ميخوره 

كسي تجربه اي نداره؟؟؟؟ 

اينم بگم كه خودمم تقريبا همينطورم. تا وقتي صبح صورتم رو بشورم و صبحونه بخورم تا درست شه

خدايا مرسي ❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

رفلاکس

دكتر هم گفت دليلش ميتونه اين باشه. اما پسرم استفراغ نداره وزن هم ميگيره البته شير خشك انتي رفلاكس ميدم

چاره اي هم داره اين گرفتگي؟؟؟ 

خدايا مرسي ❤️
2728

پیر منم همش بینیشو با دستاش میمالوند عصبی میشد بردم دکتر اسپری بینی داد براش زدم اینقد از تو بینیش چیز میز دراومد دیگه راحت شد خوابش برد .یه عالمه ها.😪.   دیگه دو سه روزی یه بار براش میزدم بینیش تخلیه میشد الان گه گداری براش اسپری میکنم یه وقتهایی هم گریه کنه بازم بینیش تخلیه میشه 😪یه عالمه

هر کس به اخلاق گندی داره دیگه ولش کن مهم ذهن خوومه که اروم و خالی باسه اینقد فکر و خیال میکنم فردا سکته کنم ببفتم کی میاد یه لبوان اب بده دستم والا
پیر منم همش بینیشو با دستاش میمالوند عصبی میشد بردم دکتر اسپری بینی داد براش زدم اینقد از تو بینیش چ ...

سديم كلرايد؟؟؟ من دارم ولي استفاده نكردم براش 

چون بعد بيدار شدن صورتش رو كه ميشورم بيني ش رو با پوآر ميكشم زيادم چيزي نمياد

خدايا مرسي ❤️

بله همون سدیم کلراید .پوار به درد نمیخوره .اسپری کن براش 

هر کس به اخلاق گندی داره دیگه ولش کن مهم ذهن خوومه که اروم و خالی باسه اینقد فکر و خیال میکنم فردا سکته کنم ببفتم کی میاد یه لبوان اب بده دستم والا