2703
2553
عنوان

فروش طلا بی اجازه شوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 1710 بازدید | 178 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اینو از کجا دراوردی مثلا زن برای واجباتش لازم نیست از شوهر اجازه بگیره

استارتر ك نميخاد واجبات انجام بده   

يعني كي دنيا تموم ميشه    حالا ك چي مثلا مثال  امروز اعصابم خرده دلم ميخاد بزنم شل و پل تون كنم    
2720
از خونه با از خودش فرق داره

اين طلا رو شوهرش با پول خودش خريده براش

شايد فقط ب اين نيت خريده 

ك استفاده كنه نه ك بفروشه بدون اطلاعش

ب هر حال كسي ك اين سوال رو ميپرسه يعني براش مهم هست بايد اينا رو در نظر بگيره

يعني كي دنيا تموم ميشه    حالا ك چي مثلا مثال  امروز اعصابم خرده دلم ميخاد بزنم شل و پل تون كنم    
اره دیگه اخه کم بود دهن همسرمون باز میشد یه تقی ب تقو میخورد میگفت بیا پولتو بگیر برو ولی این هم بگم ...

اره واقعا ادما فرق دارن

خدا پدرت و امثال ايشون رو حفظ كنه

ميشه براي انجام شدن كارم صلوات بفرستيد؟
استفادش جوریه ک مسجد ها و حسینیه های خصوصی ک دعوتش میکنن و پول میدن تا منبر بره و روضه بخونه و اینکه ...

درسته اونا بيشتر نياز دارن به منبر و اينها

خب عزیزم دیگه وقتتو نمیگیرم  و مزاحمت نمیشم بازم ممنون از هم صحبتی و بحث سر مسائل دینی خیلی خوش ...

من هم كلي خوشحال شدم و كيف كردم

ببخشيد پسرم رو بردم بيرون تا برگردم طول كشيد

تو تاپيك هاي ديگه ميبينمت☘️🌸

2714
استارتر شرمنده من کاری به طلاهات ندارم  ولی بنظرم کلا تو شیوه ی زندگی مشترکت تجدید نظر کن . ای ...

مقصر مادر شوهرمه اونم کارمند بوده همه پولشو خرج زندگیش کرد الان همسرم هم از من انتظار داره وقتی پول در میارم خرج کنم مادر خودمم کارمنده ولی هیچ وقت پدرم نگفت پول بده همه پولاشو پس انداز کرد الان قصد داره مرکز مشاوره بزنه، این به دید مرد مربوطه و محیط بزرگ شدنش

خب تو چرا نمیفروشی بزاری بانک ک در سال ۱۴۴ملیون و در ماه ۱۲ملیون بهت سود بده و پول خودتم سر جاشه&nbs ...

من سود بانک هارو درست نمیدونم ولی همین که این طلاها ماله خودمه بازم اومدم بپرسم کار خوبی میکنم یا نه

مقصر مادر شوهرمه اونم کارمند بوده همه پولشو خرج زندگیش کرد الان همسرم هم از من انتظار داره وقتی پول ...

عزیزم شما باید قبل شروع زندگی این چیزا رو با شوهرت حل میکردی و از شروع زندگیت روش خودتو و پیاده میکردی 

چرا شوهرت الان نباید بگه مقصر مادر زنمه شاغل بود ولی هیچوقت به درآمد خودش دست نزده زن منم همین توقع وداره

یه فکری بکن یواش یواش سبک زندگیتو اصلاح کن