2726
عنوان

فروش طلا بی اجازه شوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 1712 بازدید | 178 پست
فدات شم دیگه هندونه ها زیر بغلم جانمیشن😉😉

يكي هم اوردم اون گوشه بذار

جداي از شوخي واقعا خوشحال شدم انقد منطقي هستيد و بدون تعصب باهم بحث كرديم😘🙂

ميشه براي انجام شدن كارم صلوات بفرستيد؟
اره همين حق مسلممون رو هم ديگه زورشون مياد بدن در صورتي كه بعد عقد بايد ميدادن اين حق رو

جاریم متولد ۶۰و ۶۰ملیون مهریه انداخته الان برادر شوهرم میگه مهریتو بگیر برو.یه پراید میشه دیگه خخخخ اینم از وضع مردا.برا من هم روز خواستگاری برادر شوهرم میگفت پول بندازیم بابام گفت از این رسما نداریم و ۱۲۴تا سکه انداخت خخخخ اونموقع ک دوسال پیشه دونه ای سکه ۱ملیونو دویست بود الان شده ۵تومن🤣🤣🤣

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بنده خدا رو با خاك يكسان كرده واقعا مهم اينه تو هرررر جايگاهي كه هستيم سعي كنيم بهترين باشيم نه كه ...

عمومم راست میگه .میگه تو خوبی ولی دلیل نمیشه بری مسجد نماز بخونی و ملیون ملیون پول بگیری الان دوساله حکم  گرفته ی خونه گرفته ۶۰۰ملیون پولشه.یه پرشیا گرفته زن گرفته عروسی گرفته طلا برا زنش گرفته

جاریم متولد ۶۰و ۶۰ملیون مهریه انداخته الان برادر شوهرم میگه مهریتو بگیر برو.یه پراید میشه دیگه خخخخ ...

واي بنده خدا چه اشتباهي كرده

خوب كردي سكه خوبه منم همين قدره مهريم ولي فقط دل خوش كنكه

2728
عمومم راست میگه .میگه تو خوبی ولی دلیل نمیشه بری مسجد نماز بخونی و ملیون ملیون پول بگیری الان دوساله ...

اوه اوه خب پس اونم داره استفاده ميكنه از اين لباس😣

يكي هم اوردم اون گوشه بذار جداي از شوخي واقعا خوشحال شدم انقد منطقي هستيد و بدون تعصب باهم بحث كردي ...

فدات شم.خیلی هم خوشحال شدم ک بهتون بر نخورد یا ناراحت نشدید من اخه یکم تند حرف زدم بازم از شما و استارتر و دوستان معذرت میخوام دست خودم نیست حرصم دراد چشمامو میبندم دهنمو باز میکنم اینم از خصوصیات بده منه 

فدات شم.خیلی هم خوشحال شدم ک بهتون بر نخورد یا ناراحت نشدید من اخه یکم تند حرف زدم بازم از شما و است ...

نه بابا خواهش ميكنم عزيزم💚

منم از همه دوستا معذرت ميخوام خيلي حرف زدم

واي بنده خدا چه اشتباهي كرده خوب كردي سكه خوبه منم همين قدره مهريم ولي فقط دل خوش كنكه

اره دیگه اخه کم بود دهن همسرمون باز میشد یه تقی ب تقو میخورد میگفت بیا پولتو بگیر برو ولی این هم بگم ک حرف تو درسته ک همه یکی نیستن چون مهریه مامانم یک ملیونو ۵۰۰تومنه و بابام خونه و مغازه ب اسمش کرده گفته یه عمر زحمت کشیده تو خونم و حقش بیشتر از ایناست ولی مرد دیگه بود یکو ۵۰۰تومنو یکو شیشصد نمیکرد

اوه اوه خب پس اونم داره استفاده ميكنه از اين لباس😣

استفادش جوریه ک مسجد ها و حسینیه های خصوصی ک دعوتش میکنن و پول میدن تا منبر بره و روضه بخونه و اینکه جاهای باکلاسی میره ک پول توشه ولی اگه رضای خدا رو بخواد باید جایی بره ک مردم بهش نیاز دارن

نه بابا خواهش ميكنم عزيزم💚 منم از همه دوستا معذرت ميخوام خيلي حرف زدم

خب عزیزم دیگه وقتتو نمیگیرم  و مزاحمت نمیشم بازم ممنون از هم صحبتی و بحث سر مسائل دینی خیلی خوشحال شدم فعلا عزیزم شاید تو تایپیک دیگه باز هم رو دیدیم😉😉😉

استارتر شرمنده من کاری به طلاهات ندارم 

ولی بنظرم کلا تو شیوه ی زندگی مشترکت تجدید نظر کن . اینایی که از زندگیت گفتی خیلی بد بود 

چرا انقدر شوهرت و بد بار آوردی که الان اموال زندگیتونو از هم جدا بدونی و به خودت حق پنهان کاری بدی ؟ 

البته با چیزایی که گفتی منم منطقی حق بهت میدم طلاهاتو هرکار میخوای بکنی به شوهرتم ربط نداره ولی تاثیرات تصمیم منطقی شما یه عالمه احساسات منفی توی زندگیته 

چرا از شوهرت نفقه نمیگیری که حق قانونی و شرعیه شماست؟ چرا خودت خرج خودت و میدی ؟ برا چی شما باید یه شیفت بیرون کار کنی یه شیفت تو خونت ؟ اما همسرت یه شیفت کار کنه یه شیفت استراحت کنه ؟ 

منم مثل شما شاغلم باهم شوهرم میرم سرکار با شوهرم میام خونه برام جای تعجب داره این روش زندگیتون

من ب هسرم اعتماد دارم اونم مثله بابامه.اگه طلاهای منو میفروخت ی خونه ۸۰متری میخریدی نفروخت و۷۰متری خ ...

عزیزم

مرد با مرد فرق میکنه 

مردی که تا مول کم میاره نگاهش به رست زنشه 

مرد نیست نامرده 

از نظر شرعی مشکل نداره   ، من یه بار رفتم پرسیدم

از نظر شرعي ميگه كاري در خانه همسر بدون رضايت همسر نميشه  

يعني كي دنيا تموم ميشه    حالا ك چي مثلا مثال  امروز اعصابم خرده دلم ميخاد بزنم شل و پل تون كنم    
از نظر شرعي ميگه كاري در خانه همسر بدون رضايت همسر نميشه    

نه من پرسیدم

زن اختیار طلاها و کلا پولاشو داره و از نظر شرعی (نه اخلاقی) لازم نیست از همسرش اجازه بگیره. حالا اگه قم رفتی توام بپرس

2706