2410
2553
عنوان

فروش طلا بی اجازه شوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 1710 بازدید | 178 پست
چون زن مظلومه، مرد هر کاری بکنه انگار حقشه، چرا شماها مهرو محبت رو با گرفتن حقتون قاطی کردین

عزیز هرکاری از دستت بر میاد کوتاهی نکن

فقط گلی

کاش یه جوری رفتار کنی که از اول سهمت مشخص باشه برا شراکت 

بالاخره اونم سرمایته 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من طلاهامو صرفن بخاطر سرمایه برای زندگیم خریدم و شوهرم بگه بفروشیم و چیزی بخریم با خوشحالی میفروشم ب ...

خب من برای سرمایه نخریدم و اصلا همسرم باید فکر کنه همچین چیزی نداریم، اینه تفاوت عقیده

2720
یه کم تلخ حرف نمیزنی؟؟؟

من حرف استاتر رو وقتی خوندم خود ب خود تلخ شدم از همه ب خصوص استاتر معذرت میخوام.اخه تو زندگی مشترک حرف من بودن نیست حرف ما بودنه حرف اعتماده.حرف مشورت کردنه حرفه منطق و عشششششقه

یعنی چی؟ اگه بگه بهم برمیخوره ، شما اگه هدیه ای به کسی بدین ازش میپرسین کو هدیم، اگه هم فکر کرده من ...

مرد میتونہ ھدیہ ھائی کہ بہ ھمسرش دادہ پس بگیرہ از لحاظ شرعی مگر اینکہ در راہ رضای خداوند دادہ باشہ بہ ھمسرش و مگر اینکہ باھم فامیل باشن۔زنگ بزن 05132020 و سوالتو بپرس

اقرار میکنم کہ خدایم فقط توئی*ھر آنچہ ماندہ است برایم،فقط توئی*شاھدترین بہ خلوت شب ھای تارِ من*سامع ترین بہ زمزمہ ھای نزارِ من*طوفان غم ز گریہ جدایم نمیکند*موج است، موجِ غم کہ رھایم نمیکند*انگار کہ روضہ ای بہ دلم دم گرفتہ است*بغضی ھزار سالہ گلویم گرفتہ است*چشمم بہ لطف توست اگر زندہ ام ھنوز*عاصی و روسیاہ،ولی بندہ ام ھنوز۔۔۔پروردگارِ یوسفِ تنھا درون چاہ* فریادرس ترین بہ غمِ قلبِ بی پناہ*پروردگارِ یونسِ در عمقِ آبھا*پروردگارِ قلبِ رئوفِ رباب ھا*پروردگارِ مردمِ شب ھای انتظار*پروردگارِ چشم بہ راھانِ بی قرار۔۔۔۔
من کاملا منطقی حرف زدم، بازم میگم من به برابری مرد و زن شدیدا اعتقاد دارم، من مثل همسرم میرم سر کار ...

عزیزم من همه این حرفاتو قبول دارم اما این ی زندگیه مشترکه هم شما هم شوهرت باید تو هر زمینه ای باهم مشورت کنین این طلاها مال شما هست و کسی حق نداره اونو از شما بگیره یا براش تصمیم بگیره اما وقتی ازدواج میکنی باید حتی خصوصی ترین مساعل زندگیتونو باهم حل کنین و باهم تصمیم گیری کنین پس به شوهرت بگوو ازش نظر خواهی کن 

2714
اگه بهش دادی.یه قرداد یا نوشته ای هم بگیر ازش

حتما ، پدرمون وکیله، ازین بابت ها مشکلی ندارم، به پدرم هم گفتم میخوام همچین کاری کنم گفت میتونی با طلاهات هر کاری کنی ولی مردای ایرانی طلا رو بیشتر برای خودشون میخرن تا زن و انتظار زیادی از زن دارن بعدا به مشکل میخوری

عزیزم طلاهای خودته صاحب اختیاری ولی اگر شوهرت ماشین یا زمینشو مخفیانه بفروشی همین تو میای میگی چرا به من نگفت منم تو این زندگی زحمت میکشم زندگی مشترکه ما چیز پنهونی نداریم

من کاملا منطقی حرف زدم، بازم میگم من به برابری مرد و زن شدیدا اعتقاد دارم، من مثل همسرم میرم سر کار ...

عزیز دلم اینجا ایرانه

حرفای شما کاملا منطقی خوب؟اما نمیشه این استدلال و توقعات یک طرفه رو تو زندگی اجرا کرد .زندگی مشترک انقد بالاو پایین داره .ی جاهایی ک واقعا حق با شماست اگه جایی نظرتو بگی زبونن فقط حقو بهت میدن حتی اگه حق با شما باشه اما تو زندگی رفتار و واکنش معکوس داره چ از برخورد همسر و. .

پست قبلی گفتم طلاهات اصن دست نزن اصن فکر کن نداریش .ساختمون سازی واقعا پول قلمبه میخاد 

بعدا با برادرت بحثت میشه. اصن اومدیم طلا فروختی همسرت کاری نداشت بعدش همسرت بفهمه شریک ساختمون سازی داداشی شر نشه؟ 

باز خودت از اخلاق و طرز فکر و منش زندگیت باخبری

هرچی صلاحته انجام بده. 2 دوتا یکی کن

خیر و0شرش ببین چقده

😘ببخشید زیاد شد

من نه  نامزدمو بابامم اینطوری نیستن طلا ک سهله ماشینی ک هدیه دادنم بدون اجازشون فروختم و چیزی ...

چون وضع مالی شما توپه ناراحت نشدن ولی ماها ک همسرمون حقدقش ۳چهارتومنه و یه خونه ۶۰.۷۰متری داریم برامون طلا و ماشین ک سهله یه انگشتر دوتومنی هم بفروشیم سخته.اگه حتی همسرمونم چیزی نگه من اگه طلاهامو بفروشم ک موقع خونه خریدن همسرم نفروخت گفت سرمایه خودته هیچی نمیگه ولی یواشکی و پنهونی بفروشم بهم بی اعتماد میشه 

عزیزم من همه این حرفاتو قبول دارم اما این ی زندگیه مشترکه هم شما هم شوهرت باید تو هر زمینه ای باهم م ...

خب من حتی اگه نظرش منفی باشه کار خودمو میکنم بازم متوجه نمیشم تو این مورد چرا مشورت ؟؟ من فقط شاید بهش اطلاع رسانی کنم همین 

مگه طلاهای من نیست همسرم چه کار داره من اینارو چه کار میکنم؟ 

چرا بهش نگی بگو میخوام شریک بشم .فردا روزی به شما و داداشت بد بین میشه فکر میکنه چیزای دیگه هم بوده  .با داداشت هم که شریک شدی یه جا ثبت کنید دفتر خونه ای چیزی همه چی رسمی و قانونی باشه فردا توش حرف در نیاد رابطتت با داداشت هم خراب بشه همه چی واضح و شفاف .به قول معروف شریک شریک کاکا کاکا

هر کس به اخلاق گندی داره دیگه ولش کن مهم ذهن خوومه که اروم و خالی باسه اینقد فکر و خیال میکنم فردا سکته کنم ببفتم کی میاد یه لبوان اب بده دستم والا
2706