2726
عنوان

فروش طلا بی اجازه شوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 1712 بازدید | 178 پست
خب من با پس انداز مشکل دارم، اینا اگه هدیس پس چه پس اندازی؟؟ اگه هدف شوهر از خرید طلا این بوده که یه ...

چرا مث مجردا حرف میزنی؟اصن انگار معنی زندگی مشترک و متوجه نمیشید😂😂همش میگی من

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یعنی چی؟ اگه بگه بهم برمیخوره ، شما اگه هدیه ای به کسی بدین ازش میپرسین کو هدیم، اگه هم فکر کرده من ...

عزیزم اونیکه خودشو زده ب خواب دیگه بیدار نمیشه مصداق کارای شماست.تو خودتو بزار جای اون تو برا همسرت هدیه خریدی مثلا براش ماشین ۲۰۶خریدی اون ببره بده داداشش و یا ابجیش تو چیکار میکنی نمیگی ماشینه منه نمیگی من خریدی.نمیگی براچی بردی؟؟

2728
بگم؟؟؟ وقتی کسی هدیه میده یعنی داده تموم شده ، انتطار سود نباید داشته باشه، مگه شما دارین؟

من نه 

نامزدمو بابامم اینطوری نیستن طلا ک سهله ماشینی ک هدیه دادنم بدون اجازشون فروختم و چیزی نگفتن 

انگار بعضی از شوهرای نی نی سایتیا گیر میدن در حالی ک درستش اینه ک مال توعه 

👄💄👠
مگه طلاهای من نیست همسرم چه کار داره من اینارو چه کار میکنم؟ 

خب پس چرا ميپرسي يا برات مهم هست

يعني كي دنيا تموم ميشه    حالا ك چي مثلا مثال  امروز اعصابم خرده دلم ميخاد بزنم شل و پل تون كنم    
چرا مث مجردا حرف میزنی؟اصن انگار معنی زندگی مشترک و متوجه نمیشید😂😂همش میگی من

من کاملا منطقی حرف زدم، بازم میگم من به برابری مرد و زن شدیدا اعتقاد دارم، من مثل همسرم میرم سر کار علاوه بر اون کارهای خونه رو انجام میدم و وقتی از سر کار میام فرصت استراحت ندارم در صورتیکه شوهرم زودتر از من میاد و ۳ ساعت میخوابه بعدشم بلند میشه از من اناظار شام خوب داره، آیا فروختن طلاهایی که سهم منه کار بدیه؟ من کلی دارم انرژی میزارم از پول خودم برای زندگی خرج میکنم از همسرم مگه چه اتفاقی بیافته پول بگیرم، خب این اقای خوشبخت که مثل مجردیاش داره لذت میبره حقی در این مورد داره؟

اگر برعکسش بود  الان همه صداشون دراومده بود و نفرین برادر شوهره میکردن

چون زن مظلومه، مرد هر کاری بکنه انگار حقشه، چرا شماها مهرو محبت رو با گرفتن حقتون قاطی کردین

حالا به کارهای برادرت اعتماد داری؟ضرر نکنی

من شوهرم اصلا کاری به طلاهام وپس اندازم نداره.برا همین هر کاری بکنم اصلا نمیپرسه.چون میدونه سودشم بعدا تو زندگیه خودمون میاد

بگم؟؟؟ وقتی کسی هدیه میده یعنی داده تموم شده ، انتطار سود نباید داشته باشه، مگه شما دارین؟

من طلاهامو صرفن بخاطر سرمایه برای زندگیم خریدم و شوهرم بگه بفروشیم و چیزی بخریم با خوشحالی میفروشم بخاطر اینکه یه باری رو بتونم از دوش همسرم بردارم ب خودمم میبالم ک هیچ پنهون کاری با همسرم ندارم و اونم بهم اعتماد داره من اگه قرار باشه سرمایه گذاری کنم با همسرم خونه میخریم ک ب اندازه طلاهام دونگ خونه میزنه ب اسمم.عزیزم تو داری آجر های خونه تو کج میزاری نزار بی اعتمادی خونتو خراب کنه.درسته طلا برا توعه و هدیه تو شوهرتم توقع فروش نداره ک وقتی شوهرت خواست بفروشه اونوقت ب فکر سرمایه گذاری باش

حالا به کارهای برادرت اعتماد داری؟ضرر نکنی من شوهرم اصلا کاری به طلاهام وپس اندازم نداره.برا همین ه ...

برادرم ۱۵ ساله تو این کاره، خداروشکر روز به روز رشد کرده، من وقتی میبینم کار اون سود بیشتری داره چرا این همه طلا الکی نگه دارم که چی

2706