2703
2553
عنوان

فروش طلا بی اجازه شوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 1710 بازدید | 178 پست
یه تعدادش آره ماله مجردیمه یه تعدادش هم سرویسو هدیه های همسرمه یه تعدادی هم خودم خریدم

اصلا مهم نیست کی خریده.اونا مال شماست.ولی کارت اصلا درست نیست.خودتو بذار جای شوهرت.فک کن پس اندازتونو  برده داده خواهرش باهاش شریک شده

💜in out of this world 💜cristiano ronaldo

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب بعدشوهرت گفت کوطلاهات چی میخوای بگی??

یعنی چی؟ اگه بگه بهم برمیخوره ، شما اگه هدیه ای به کسی بدین ازش میپرسین کو هدیم، اگه هم فکر کرده من بانکم که طلاهارو خریده من نگه دارم زمانش پس بگیره بفروشه اشتباه کرده

از نظر قانونی ک دقیقا نمیدونم ولی از نظر شرعی خدا میزنه تو کمرت ک بدون اذن و اجازه شوهر اموالشو فروختی طلا و سکه از عربستان مد شده ک عرب ها برا زناشون و صیغه هاشون طلا میگرفتن ک موقع رقصو معاشقه بلزونن و صدایه جیلینگ جیلینگ طلا بیاد الانم برا گوسفنداشون میبندن.خلاصه گناهه و شوهرت فهمید زندگیت تلخ میشه و دعوا و کتک کاری و...

2720
یه تعدادش آره ماله مجردیمه یه تعدادش هم سرویسو هدیه های همسرمه یه تعدادی هم خودم خریدم

کارتون شاید سودآوری مالی داشته باشه ولی برای زندگی مشترکتون ضرره فقط.

اگرمصربه انجامشید فقط طلاهای مجردی و اونایی ک خودتون خریدیدبفروشید

دردم از یار است و درمان نیز هم
مگه طلاهای من نیست همسرم چه کار داره من اینارو چه کار میکنم؟ 

اگه طرز فکرت اینه.پس با همسرت رفیق نیستن رو فاکتور بگیریم  ب کنار. این طرز فکرو ب همسرت بگی مطمئن باش نظرش درباره شما عوض میشه مگر اینکه براش عادی باشه

اصلا مهم نیست کی خریده.اونا مال شماست.ولی کارت اصلا درست نیست.خودتو بذار جای شوهرت.فک کن پس اندازتون ...

خب من با پس انداز مشکل دارم، اینا اگه هدیس پس چه پس اندازی؟؟ اگه هدف شوهر از خرید طلا این بوده که یه جا به دردش بخوره بهتره که نخره

یعنی چی؟ اگه بگه بهم برمیخوره ، شما اگه هدیه ای به کسی بدین ازش میپرسین کو هدیم، اگه هم فکر کرده من ...

خب پول نیست که نپرسه.یعنی جایی مراسمی میری نمیگه طلاهاتو چرا ننداختی مثلا؟؟

2714

صد درصد هر مالی ک در زندگی زن و شوهر جرو دارایی ب حساب میاد و هر دو باید براش تصمیم بگیرن... شوهرت میتونه با اثباتش اینکارتو دزدی ب حساب بیاره... بشین دختر یک لقمه نونتو بخووور نمیخاد خونه بسازی... بفهمه میگه بی اجازم طلا فروخت پس ببین چکارا ک نکرد...

از همه لدتر اگ تو سرمایه گذاری ورشکست کنین چی... شاید داداشت بخاااد طلاتو بالا بکشه..از این روزگار بعید نیست

خودت حقوق داری؟؟یا اینکه همسرت پول داده بعد خریدی اخه من همسرم همیشه هر ماه ب حسابم پول میریزه بعد من میرم طلا میخرم میگم خودم خریدم ولی هردومون میدونیم ک با پول همسرم خریدیم

طلاهایی که شوهرت خریده رو نفروش ممکنه ناراحت بشه که یادگاری و هدیه هاشو نگه نداشتی 

ولی بقیش ک مال خودته رو بفروش

من لیمووییی  بودم ولی اون هلوییییی دوست داشت . من واسش دریا بودم ولی اون از این تشت قرمز پلاستیکیا دوست داشت 
خب من با پس انداز مشکل دارم، اینا اگه هدیس پس چه پس اندازی؟؟ اگه هدف شوهر از خرید طلا این بوده که یه ...

مشکل کار شما پنهون کاریه.به شوهرت بگو بعد کاریو که دوس داری بکن.مخفی کاری نکن فقط

اگه طلاهایی ک از خونه بابا اوردی یا از درامد خودت خریدی اره  اگه نه ک هدیه همسرته باید بهش بگی

بگم؟؟؟ وقتی کسی هدیه میده یعنی داده تموم شده ، انتطار سود نباید داشته باشه، مگه شما دارین؟

مگه طلاهای من نیست همسرم چه کار داره من اینارو چه کار میکنم؟ 

خب اگه چیکار نداره بهش بگو من میخوام طلاهامو بفروشم و فلان جا سرمایه گذاری کنم.تا بعدن فهمید گندش در اومد ازت ناراحت نشه بگه چرا منو در جریان نزاشتی یا ازم مشورت نخواستی

2706