2410
2553
عنوان

فروش طلا بی اجازه شوهر

1710 بازدید | 178 پست

سلام خانوما، من میخوام طلاهامو بفروشم بدم برادرم تو ساختمان سازی شریک بشم همسرم هم اصلا خبر نداشته باشه، این کار از نظر قانونی و شرعی مشکل داره؟

از لحاظ قانونی شو نمی دونم 

ولی با دست خودتون ، زمینه بی اعتمادی و تکروی  و تلخ شدن زندگی تونو فراهم نکنید 

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
2714
یه تعدادش آره ماله مجردیمه یه تعدادش هم سرویسو هدیه های همسرمه یه تعدادی هم خودم خریدم

خب بعدشوهرت گفت کوطلاهات چی میخوای بگی??

👌 و شیاطین در ملک سلیمان فتنه و فساد به راه انداختند و مردم را دعوت به یادگیری و استفاده از جادوی رسانه برای انتشار اکاذیب و تحریف حقایق کردند .اما خداوند در نهایت جادوی آنان را باطل کرد (سوره بقره ایه ۱۰۲ )...🥰‏دختری که افتخاری برای گفتن داشته باشه، نیازی نداره با نشون دادن بدن یا موی سرش خودشو قهرمان نشون بده . نمایش مغز ( توانمندیهای انسانی ) بسیار متمدنانه تر از نمایش مو و اندام (نماد جنسیت ) هست... #نزدیکِ_صبح ✌🇮🇷

بعدا نمیگه طلاهات کو؟ و اینکه همسر من کارش ساختمان سازی هست . مگه ساختمون با 40یا 50ت درست میشه؟فوق فوقش طلاهات بشه 40یا 50ت

ب نظر من ک انجام نده . بعدا شر میشه ب کنار با داداشت ب اختلاف میخوری

طلا خودش سودش بیشتر از زیانشه نگهش دار

2706