1147
1273
عنوان

فروش طلا بی اجازه شوهر

1171 بازدید | 178 پست

سلام خانوما، من میخوام طلاهامو بفروشم بدم برادرم تو ساختمان سازی شریک بشم همسرم هم اصلا خبر نداشته باشه، این کار از نظر قانونی و شرعی مشکل داره؟

از لحاظ قانونی شو نمی دونم 

ولی با دست خودتون ، زمینه بی اعتمادی و تکروی  و تلخ شدن زندگی تونو فراهم نکنید 

انقدر دلم ازین چوب های جادو گری می خواد😃 ... بزنم ب خونه ، خونه بررررق  بیوفته ... بزنم ب ظرفها ، ظرفها شسته شه ... بزنم ب لباسها ، لباسها اتو شه ...  بزنم ب کتابها ، خونده شه و داخل مغزم جا گیر  بشه !!!😄  عین تو کارتون ها ، یه صدای جیلینگ جیلینگی هم بده ، ذوق کنم 😁

قصه الارو شنیدین ؟ اگه نشنیدین 

بیاین اینجا

کاملا اشتباهه. زندگی مشترک اسمش روشه یعنی همه چیزش مشترکه و هر تصمیمی باید با مشورت زن و شوهر گرفته بشه.

خداجونم لطفا همون چیزی رو بخواه که من میخواهم   بوس بوس فداااااااات ستاره بچینی   
1348

قانونی که نه

خب مال خودته

اما به عواقبش تو زندگیت آگاه باش 

فرهنگ یعنی تو تاپیکی که استارتر مستاصل و درموندست، به فکر زیاد کردن پستهامون نباشیم(با پستهای مسخره بازی البته!!!) این رو بلد باشیم که همیشه نیازی به پست گذاشتن ما نیست (گاهی اوقات اگر کمکی از دستمون برنمیاد، سکوت کنیم) 
یه تعدادش آره ماله مجردیمه یه تعدادش هم سرویسو هدیه های همسرمه یه تعدادی هم خودم خریدم

خب بعدشوهرت گفت کوطلاهات چی میخوای بگی??

به دشمنان علیتابه حشر لعنت باد❄علیوآل علیرا ز جان ودل صلوات💖

بعدا نمیگه طلاهات کو؟ و اینکه همسر من کارش ساختمان سازی هست . مگه ساختمون با 40یا 50ت درست میشه؟فوق فوقش طلاهات بشه 40یا 50ت

ب نظر من ک انجام نده . بعدا شر میشه ب کنار با داداشت ب اختلاف میخوری

طلا خودش سودش بیشتر از زیانشه نگهش دار

فقط 8 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💑👦👩
1226
یه تعدادش آره ماله مجردیمه یه تعدادش هم سرویسو هدیه های همسرمه یه تعدادی هم خودم خریدم

اصلا مهم نیست کی خریده.اونا مال شماست.ولی کارت اصلا درست نیست.خودتو بذار جای شوهرت.فک کن پس اندازتونو  برده داده خواهرش باهاش شریک شده

💜in out of this world 💜cristiano ronaldo
خب بعدشوهرت گفت کوطلاهات چی میخوای بگی??

یعنی چی؟ اگه بگه بهم برمیخوره ، شما اگه هدیه ای به کسی بدین ازش میپرسین کو هدیم، اگه هم فکر کرده من بانکم که طلاهارو خریده من نگه دارم زمانش پس بگیره بفروشه اشتباه کرده

از نظر قانونی ک دقیقا نمیدونم ولی از نظر شرعی خدا میزنه تو کمرت ک بدون اذن و اجازه شوهر اموالشو فروختی طلا و سکه از عربستان مد شده ک عرب ها برا زناشون و صیغه هاشون طلا میگرفتن ک موقع رقصو معاشقه بلزونن و صدایه جیلینگ جیلینگ طلا بیاد الانم برا گوسفنداشون میبندن.خلاصه گناهه و شوهرت فهمید زندگیت تلخ میشه و دعوا و کتک کاری و...

کارتون شاید سودآوری مالی داشته باشه ولی برای زندگی مشترکتون ضرره فقط.

اگرمصربه انجامشید فقط طلاهای مجردی و اونایی ک خودتون خریدیدبفروشید

دردم از یار است و درمان نیز هم
1331