1351
1273
عنوان

فروش طلا بی اجازه شوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 1173 بازدید | 178 پست
نه بابا خواهش ميكنم عزيزم💚 منم از همه دوستا معذرت ميخوام خيلي حرف زدم

خب عزیزم دیگه وقتتو نمیگیرم  و مزاحمت نمیشم بازم ممنون از هم صحبتی و بحث سر مسائل دینی خیلی خوشحال شدم فعلا عزیزم شاید تو تایپیک دیگه باز هم رو دیدیم😉😉😉

استارتر شرمنده من کاری به طلاهات ندارم 

ولی بنظرم کلا تو شیوه ی زندگی مشترکت تجدید نظر کن . اینایی که از زندگیت گفتی خیلی بد بود 

چرا انقدر شوهرت و بد بار آوردی که الان اموال زندگیتونو از هم جدا بدونی و به خودت حق پنهان کاری بدی ؟ 

البته با چیزایی که گفتی منم منطقی حق بهت میدم طلاهاتو هرکار میخوای بکنی به شوهرتم ربط نداره ولی تاثیرات تصمیم منطقی شما یه عالمه احساسات منفی توی زندگیته 

چرا از شوهرت نفقه نمیگیری که حق قانونی و شرعیه شماست؟ چرا خودت خرج خودت و میدی ؟ برا چی شما باید یه شیفت بیرون کار کنی یه شیفت تو خونت ؟ اما همسرت یه شیفت کار کنه یه شیفت استراحت کنه ؟ 

منم مثل شما شاغلم باهم شوهرم میرم سرکار با شوهرم میام خونه برام جای تعجب داره این روش زندگیتون

وقتی خدا بهت میگه باشه چیزی رو که میخوای بهت میده / وقتی میگه صبر کن چیز بهتری بهت میده / وقتی میگه نه داره بهترین و برات آماده میکنه /  وقتی نمیدونی چیکار کنی باید بشینی صندلی عقب و فرمون و بدی دست خدا . اینجوری خیلی خوبه میدونی که هواتو داره 
من ب هسرم اعتماد دارم اونم مثله بابامه.اگه طلاهای منو میفروخت ی خونه ۸۰متری میخریدی نفروخت و۷۰متری خ ...

عزیزم

مرد با مرد فرق میکنه 

مردی که تا مول کم میاره نگاهش به رست زنشه 

مرد نیست نامرده 

با چیکادو  بهترین هدیه را برای عزیزان خود ساده ، سریع و هوشمندانه انتخاب 

و در قرعه کشی های دوره ای چیکادو شرکت کنید.

از نظر شرعی مشکل نداره   ، من یه بار رفتم پرسیدم

از نظر شرعي ميگه كاري در خانه همسر بدون رضايت همسر نميشه  

يعني كي دنيا تموم ميشه    حالا ك چي مثلا مثال  امروز اعصابم خرده دلم ميخاد بزنم شل و پل تون كنم    
از نظر شرعي ميگه كاري در خانه همسر بدون رضايت همسر نميشه    

نه من پرسیدم

زن اختیار طلاها و کلا پولاشو داره و از نظر شرعی (نه اخلاقی) لازم نیست از همسرش اجازه بگیره. حالا اگه قم رفتی توام بپرس

1350
اینو از کجا دراوردی مثلا زن برای واجباتش لازم نیست از شوهر اجازه بگیره

استارتر ك نميخاد واجبات انجام بده   

يعني كي دنيا تموم ميشه    حالا ك چي مثلا مثال  امروز اعصابم خرده دلم ميخاد بزنم شل و پل تون كنم    
از خونه با از خودش فرق داره

اين طلا رو شوهرش با پول خودش خريده براش

شايد فقط ب اين نيت خريده 

ك استفاده كنه نه ك بفروشه بدون اطلاعش

ب هر حال كسي ك اين سوال رو ميپرسه يعني براش مهم هست بايد اينا رو در نظر بگيره

1307
اره دیگه اخه کم بود دهن همسرمون باز میشد یه تقی ب تقو میخورد میگفت بیا پولتو بگیر برو ولی این هم بگم ...

اره واقعا ادما فرق دارن

خدا پدرت و امثال ايشون رو حفظ كنه

ميشه براي انجام شدن كارم صلوات بفرستيد؟
استفادش جوریه ک مسجد ها و حسینیه های خصوصی ک دعوتش میکنن و پول میدن تا منبر بره و روضه بخونه و اینکه ...

درسته اونا بيشتر نياز دارن به منبر و اينها

خب عزیزم دیگه وقتتو نمیگیرم  و مزاحمت نمیشم بازم ممنون از هم صحبتی و بحث سر مسائل دینی خیلی خوش ...

من هم كلي خوشحال شدم و كيف كردم

ببخشيد پسرم رو بردم بيرون تا برگردم طول كشيد

تو تاپيك هاي ديگه ميبينمت☘️🌸

استارتر شرمنده من کاری به طلاهات ندارم  ولی بنظرم کلا تو شیوه ی زندگی مشترکت تجدید نظر کن . ای ...

مقصر مادر شوهرمه اونم کارمند بوده همه پولشو خرج زندگیش کرد الان همسرم هم از من انتظار داره وقتی پول در میارم خرج کنم مادر خودمم کارمنده ولی هیچ وقت پدرم نگفت پول بده همه پولاشو پس انداز کرد الان قصد داره مرکز مشاوره بزنه، این به دید مرد مربوطه و محیط بزرگ شدنش

1226
خب تو چرا نمیفروشی بزاری بانک ک در سال ۱۴۴ملیون و در ماه ۱۲ملیون بهت سود بده و پول خودتم سر جاشه&nbs ...

من سود بانک هارو درست نمیدونم ولی همین که این طلاها ماله خودمه بازم اومدم بپرسم کار خوبی میکنم یا نه

مقصر مادر شوهرمه اونم کارمند بوده همه پولشو خرج زندگیش کرد الان همسرم هم از من انتظار داره وقتی پول ...

عزیزم شما باید قبل شروع زندگی این چیزا رو با شوهرت حل میکردی و از شروع زندگیت روش خودتو و پیاده میکردی 

چرا شوهرت الان نباید بگه مقصر مادر زنمه شاغل بود ولی هیچوقت به درآمد خودش دست نزده زن منم همین توقع وداره

یه فکری بکن یواش یواش سبک زندگیتو اصلاح کن

وقتی خدا بهت میگه باشه چیزی رو که میخوای بهت میده / وقتی میگه صبر کن چیز بهتری بهت میده / وقتی میگه نه داره بهترین و برات آماده میکنه /  وقتی نمیدونی چیکار کنی باید بشینی صندلی عقب و فرمون و بدی دست خدا . اینجوری خیلی خوبه میدونی که هواتو داره