1147
1273
عنوان

فروش طلا بی اجازه شوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 1171 بازدید | 178 پست
مگه طلاهای من نیست همسرم چه کار داره من اینارو چه کار میکنم؟ 

اگه طرز فکرت اینه.پس با همسرت رفیق نیستن رو فاکتور بگیریم  ب کنار. این طرز فکرو ب همسرت بگی مطمئن باش نظرش درباره شما عوض میشه مگر اینکه براش عادی باشه

فقط 8 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💑👦👩
اصلا مهم نیست کی خریده.اونا مال شماست.ولی کارت اصلا درست نیست.خودتو بذار جای شوهرت.فک کن پس اندازتون ...

خب من با پس انداز مشکل دارم، اینا اگه هدیس پس چه پس اندازی؟؟ اگه هدف شوهر از خرید طلا این بوده که یه جا به دردش بخوره بهتره که نخره

یعنی چی؟ اگه بگه بهم برمیخوره ، شما اگه هدیه ای به کسی بدین ازش میپرسین کو هدیم، اگه هم فکر کرده من ...

خب پول نیست که نپرسه.یعنی جایی مراسمی میری نمیگه طلاهاتو چرا ننداختی مثلا؟؟

💜in out of this world 💜cristiano ronaldo

سلام 😇👋🏻

امسال نمايشگاه 👩‍👧‍👦مادر ،نوزاد و كودك

با كلي اتفاقات هيجان انگيز منتظرتون هستيم🎈

https://miladfair.com/fa/mbc

https://t.me/mbcfair2019  👈🏻تلگرام

اينستاگرام👈🏻  [email protected]

صد درصد هر مالی ک در زندگی زن و شوهر جرو دارایی ب حساب میاد و هر دو باید براش تصمیم بگیرن... شوهرت میتونه با اثباتش اینکارتو دزدی ب حساب بیاره... بشین دختر یک لقمه نونتو بخووور نمیخاد خونه بسازی... بفهمه میگه بی اجازم طلا فروخت پس ببین چکارا ک نکرد...

از همه لدتر اگ تو سرمایه گذاری ورشکست کنین چی... شاید داداشت بخاااد طلاتو بالا بکشه..از این روزگار بعید نیست

یه تعدادش آره ماله مجردیمه یه تعدادش هم سرویسو هدیه های همسرمه یه تعدادی هم خودم خریدم

خودت حقوق داری؟؟یا اینکه همسرت پول داده بعد خریدی اخه من همسرم همیشه هر ماه ب حسابم پول میریزه بعد من میرم طلا میخرم میگم خودم خریدم ولی هردومون میدونیم ک با پول همسرم خریدیم

خب من با پس انداز مشکل دارم، اینا اگه هدیس پس چه پس اندازی؟؟ اگه هدف شوهر از خرید طلا این بوده که یه ...

مشکل کار شما پنهون کاریه.به شوهرت بگو بعد کاریو که دوس داری بکن.مخفی کاری نکن فقط

💜in out of this world 💜cristiano ronaldo
اگه طلاهایی ک از خونه بابا اوردی یا از درامد خودت خریدی اره  اگه نه ک هدیه همسرته باید بهش بگی

بگم؟؟؟ وقتی کسی هدیه میده یعنی داده تموم شده ، انتطار سود نباید داشته باشه، مگه شما دارین؟

خب اگه چیکار نداره بهش بگو من میخوام طلاهامو بفروشم و فلان جا سرمایه گذاری کنم.تا بعدن فهمید گندش در اومد ازت ناراحت نشه بگه چرا منو در جریان نزاشتی یا ازم مشورت نخواستی

1274
خب من با پس انداز مشکل دارم، اینا اگه هدیس پس چه پس اندازی؟؟ اگه هدف شوهر از خرید طلا این بوده که یه ...

چرا مث مجردا حرف میزنی؟اصن انگار معنی زندگی مشترک و متوجه نمیشید😂😂همش میگی من

فقط 8 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💑👦👩
یعنی چی؟ اگه بگه بهم برمیخوره ، شما اگه هدیه ای به کسی بدین ازش میپرسین کو هدیم، اگه هم فکر کرده من ...

عزیزم اونیکه خودشو زده ب خواب دیگه بیدار نمیشه مصداق کارای شماست.تو خودتو بزار جای اون تو برا همسرت هدیه خریدی مثلا براش ماشین ۲۰۶خریدی اون ببره بده داداشش و یا ابجیش تو چیکار میکنی نمیگی ماشینه منه نمیگی من خریدی.نمیگی براچی بردی؟؟

1226
بگم؟؟؟ وقتی کسی هدیه میده یعنی داده تموم شده ، انتطار سود نباید داشته باشه، مگه شما دارین؟

من نه 

نامزدمو بابامم اینطوری نیستن طلا ک سهله ماشینی ک هدیه دادنم بدون اجازشون فروختم و چیزی نگفتن 

انگار بعضی از شوهرای نی نی سایتیا گیر میدن در حالی ک درستش اینه ک مال توعه 

👄💄👠

خب پس چرا ميپرسي يا برات مهم هست

يعني كي دنيا تموم ميشه    حالا ك چي مثلا مثال  امروز اعصابم خرده دلم ميخاد بزنم شل و پل تون كنم    
چرا مث مجردا حرف میزنی؟اصن انگار معنی زندگی مشترک و متوجه نمیشید😂😂همش میگی من

من کاملا منطقی حرف زدم، بازم میگم من به برابری مرد و زن شدیدا اعتقاد دارم، من مثل همسرم میرم سر کار علاوه بر اون کارهای خونه رو انجام میدم و وقتی از سر کار میام فرصت استراحت ندارم در صورتیکه شوهرم زودتر از من میاد و ۳ ساعت میخوابه بعدشم بلند میشه از من اناظار شام خوب داره، آیا فروختن طلاهایی که سهم منه کار بدیه؟ من کلی دارم انرژی میزارم از پول خودم برای زندگی خرج میکنم از همسرم مگه چه اتفاقی بیافته پول بگیرم، خب این اقای خوشبخت که مثل مجردیاش داره لذت میبره حقی در این مورد داره؟

1331