2703
2553
عنوان

چرا بقیه این جوری نیستن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 220 بازدید | 26 پست
من مثلا با ترشی اینطوری میشم ... اب یخم اره اینطوری میشم ...  بنظرم بخاطر سینوس باشه  هوم ...

من ترشی بخورم قشنگ انگار سرما خوردم وحشتناک 

اگه ترشی بخورم باید بعدش شربت بخورم!!!!!

طبیعت و حیوونا ارث پدر و مادر مارو نخوردن پس بهشون ظلم نکنیم .زباله هارو فقط تو سطل زباله بندازیم و به حقوق حیوانات احترام بزاریم .ادبهر ادمی نشون دهنده تربیت خانوادگی اون ادم هست اگه کسی بی ادبی کرد و جوابشو ندادم واسه اینه که با عشق براش گزارش زدم و سپردمش به نی نی یار .بیایید احمق هارو را معروف نکنیم و با ابلهان بحث نکنیم .خدایا مرسی که همیشه شاد, سالم و خوشبخت ترین بودم  💖💖

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

منم میگم تو این گرما نمیشه اب ولرم خورد 

در آخرین حرکتم ،  آب رو میذارم بیرون  تا نزدیک دمای محیط شه  بعد بخورم 

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
2720
آب یخ و نوشیدنی های یخ رو  که تحت هیچ شرایطی نمیخورم اصلا سر درد میشم😖 اما بقیه چیزا مثل بستن ...

چرا بقیه نمیشن 🤔

طبیعت و حیوونا ارث پدر و مادر مارو نخوردن پس بهشون ظلم نکنیم .زباله هارو فقط تو سطل زباله بندازیم و به حقوق حیوانات احترام بزاریم .ادبهر ادمی نشون دهنده تربیت خانوادگی اون ادم هست اگه کسی بی ادبی کرد و جوابشو ندادم واسه اینه که با عشق براش گزارش زدم و سپردمش به نی نی یار .بیایید احمق هارو را معروف نکنیم و با ابلهان بحث نکنیم .خدایا مرسی که همیشه شاد, سالم و خوشبخت ترین بودم  💖💖

یعنی تو این گرما مگه میشه تاب آورد منکه مصرف آبم بالا هم رفته امسال همشم آب سرد میخورم بطری آب همیشه کنارمه😓خدابدادت برسه😥

بعده ۶سال چشم انتظاری...خدایا ممنونم واسه هدیه ای که بهم دادی خودت مراقب حسینکوچولوی من باش😍😍❤❤تولد٢٦/٦/٩٨
يكي مث خودموپيداكردم🤗🤗🤗🤗🤗 تازه من دندونامم حساسه😝😎😎😎

من یه سری خربزه خوردم پنج سال پیش البته زیاد خوردم رفتم بیمارستان.نمیشد نفس بکشم دو تا امپول حساسیت زدم 🙄

2714
منم گلو درد میگرفتم با خربزه ولی با پای خودم رفتم😂

فک کنم لوزه هامون بزرگه واسه اینه