1147
1273
عنوان

چرا بقیه این جوری نیستن؟

220 بازدید | 26 پست

من اب سرد بخورم گلودرد می گیرم و حتی چرک می کنه گلوم 

اما شوهرم نه راحت همه چی یخ می خوره 

یعنی چون لوزه هام بزرگن اینجوریه یا دلیل دیگه داره ؟ 

شماهام گلو درد شدید می گیرید با خوردن چیز سرد ؟ 🙄🙄🙄

نمیشه تو این گرما اب خنک نخورد که 

رایگان از مشاور خانواده سوال بپرس. با تخفیف تلفنی صحبت کن

1291

ابن سینا  چقدر درباره مضرات آب یخ  گفته 

اولیش اینکه برای اعصاب  ضرر داره 

بعد از غذای  چرب  ضرر داره 

و...

(( حالا یه آدمه گرمایی مثل من ، چطور باید تحمل کنه و نخوره ، الله اعلم 🤦🏻‍♀️))

میگما ...کاش  نخست وزیر ژاپن می موند ایران و رئیس جمهور خودمون ، ب جاش میرفت ژاپن  ، تا یکبار برای همیشه متوجه میشدیم ، ایراد از مدیریت یا از جای دیگه ..... 😅                                                                                                انقدر دلم ازین چوب های جادو گری می خواد😃 ... بزنم ب خونه ، خونه بررررق  بیوفته ... بزنم ب ظرفها ، ظرفها شسته شه ... بزنم ب لباسها ، لباسها اتو شه ...  بزنم ب کتابها ، خونده شه و داخل مغزم جا گیر  بشه !!!😄  عین تو کارتون ها ، یه صدای جیلینگ جیلینگی هم بده ، ذوق کنم 😁
1320

آب یخ و نوشیدنی های یخ رو  که تحت هیچ شرایطی نمیخورم اصلا سر درد میشم😖

اما بقیه چیزا مثل بستنی و... رو راحت می خورم

Oh Allah, I Ask You For A Good End               " اللّهُمًّ إنِّي أسْـاًلُکً حُسْـنً الخاتِمـهً"                  خدایا، من از تـو یک پایان خوب می خواهم 🤲📿💕
1308
منم میگم تو این گرما نمیشه اب ولرم خورد 

در آخرین حرکتم ،  آب رو میذارم بیرون  تا نزدیک دمای محیط شه  بعد بخورم 

میگما ...کاش  نخست وزیر ژاپن می موند ایران و رئیس جمهور خودمون ، ب جاش میرفت ژاپن  ، تا یکبار برای همیشه متوجه میشدیم ، ایراد از مدیریت یا از جای دیگه ..... 😅                                                                                                انقدر دلم ازین چوب های جادو گری می خواد😃 ... بزنم ب خونه ، خونه بررررق  بیوفته ... بزنم ب ظرفها ، ظرفها شسته شه ... بزنم ب لباسها ، لباسها اتو شه ...  بزنم ب کتابها ، خونده شه و داخل مغزم جا گیر  بشه !!!😄  عین تو کارتون ها ، یه صدای جیلینگ جیلینگی هم بده ، ذوق کنم 😁
1331