2410
2553
عنوان

تعبیر خواب داعش😢

15183 بازدید | 21 پست

بچه ها این خواب را نیم ساعت پیش دیدم و الان خوابم نمیره

خواب دیدم با دوستمو بچه ی کوچیکش میخوایم بریم خونه عموم که دامداری داره

خلاصه مار رفتیم از یه جاده عبور کردیم اینقدد ماشین میومد میرفت ولی ما عبور کردیم

خیلی راه رفتیم تا رسیدیم خونه عموم 

اونجا دخترش بود با دخترش احوالپرسی کردیم تا رسیدیم به عمو اونم باهاش سلام کردیم و نشیتیم

یکدفعه بود که صدای تیر تفنگ شروع شد 

بعد عموم بلند شد با یه تفنگی که داشت تیراندازی کرد ولی نتونست حتی یکیشونم بکشه

وداعش مارو اومد گرفت من خیلی ترسیده بودم ولی بع رو خودم نیاوردم حالاتو خواب حس میکردم باردارم و خونریزی هم دارم تو اون حال😀

همش تو خواب صلوات میدادم و به خدا توکل میکردم

خلاصع مییخواستیم فرار کنیم که داعش جلومون وایستاده بود

یه چند نفر از مردمو که گرفته بود ازشون گوشی و اینا میگرفت

یه اسلحه گذاشته بود تو سرع یه پسره که پسره تو دست مادرش بود و میخواست بکشدش که من بیدار شدم

هنوز باور نمیکنم نجات پیدا کردم

بیدار شدم اینقدر خداراشکر کردم بخاطر آزادیمون و امنیت جان مالمون

ببخشیدا دوستان طولانی شد آخه منم خیلی ترسیده بودم گفتم برای شما بگم یکم ترسام ریخته بشه☺

دخترم دنیام❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
دقیییقاا  منم یه شب همچین خوابی دیدم با گریه از خواب بیدار شدم خواستم نماز شکر بخونم بخاطر این ...

آر ه ما باید به خاطر آزادی و ارامشون خدارا سپاسگزار باشیم 

دخترم دنیام❤️
اگه فیلم دیدی مثل وقتی که ماه کامل شد،یا مطلبی خوندی یا بهش فکر کردی از اونه،درکل صدقه بده

عزیزم تازگیا فیلم ندیدم فقط چهار پیش فیلم پایتخت را دیدم

یعنی بخاطر اونه

دخترم دنیام❤️
2714

منم دیشب خواب جنگ میدیدم ،امامزاده شهرمون بودم همه جاتیراندازی بودعین مرغ سرکنده نمیدونستم چجوری دست بچه هاموبگیرم وخودمونو نجات بدم،خیلی وحشتناک بود،منم وقتی بیدارشدم خداروشکرکردم تواین شرایط نیستیم

جنگ حتی خواب شم ترسناکه

👌 و شیاطین در ملک سلیمان فتنه و فساد به راه انداختند و مردم را دعوت به یادگیری و استفاده از جادوی رسانه برای انتشار اکاذیب و تحریف حقایق کردند .اما خداوند در نهایت جادوی آنان را باطل کرد (سوره بقره ایه ۱۰۲ )...🥰‏دختری که افتخاری برای گفتن داشته باشه، نیازی نداره با نشون دادن بدن یا موی سرش خودشو قهرمان نشون بده . نمایش مغز ( توانمندیهای انسانی ) بسیار متمدنانه تر از نمایش مو و اندام (نماد جنسیت ) هست... #نزدیکِ_صبح ✌🇮🇷
منم دیشب خواب جنگ میدیدم ،امامزاده شهرمون بودم همه جاتیراندازی بودعین مرغ سرکنده نمیدونستم چجوری دست ...

آره بخدا

من دیگه تو خواب هیچ امیدی به نجات نداشتم😲

دخترم دنیام❤️
آره بخدا من دیگه تو خواب هیچ امیدی به نجات نداشتم😲

بیدارشدم گفتم چی کشیدن مردم امثال سوریه واینا،واقعا وحشتناکه

👌 و شیاطین در ملک سلیمان فتنه و فساد به راه انداختند و مردم را دعوت به یادگیری و استفاده از جادوی رسانه برای انتشار اکاذیب و تحریف حقایق کردند .اما خداوند در نهایت جادوی آنان را باطل کرد (سوره بقره ایه ۱۰۲ )...🥰‏دختری که افتخاری برای گفتن داشته باشه، نیازی نداره با نشون دادن بدن یا موی سرش خودشو قهرمان نشون بده . نمایش مغز ( توانمندیهای انسانی ) بسیار متمدنانه تر از نمایش مو و اندام (نماد جنسیت ) هست... #نزدیکِ_صبح ✌🇮🇷
عزیزم تازگیا فیلم ندیدم فقط چهار پیش فیلم پایتخت را دیدم یعنی بخاطر اونه

ممکنه اثری که از ترس ودلهره دیدنش داشتی هنوز توضمیر ناخودآگاه ذهنت باقی مونده باشه،خیییلی طبعی بازی کرده بودن وواقعا من وقتی فیلم پایتخت رودیدم از اعماق وجودم ترس ودلهره جنگ خصوصا برای زنان وحس کروم،خودمم تاحالا چند بار خواب دیدم تو این مورد وواقعا خوابم خیییلی بد بود

🤲 اللّهُمَّ عَجِّل‌ْ لِوَلِیِّکَ الْفَرَج 🤲
ممکنه اثری که از ترس ودلهره دیدنش داشتی هنوز توضمیر ناخودآگاه ذهنت باقی مونده باشه،خیییلی طبعی بازی ...

آره پایتخت خیلی قشنگ به تصویر کشیده داعشو

ولی واقعا خوابم عجیب و غریب بود

دخترم دنیام❤️
آره بابا  هیچکس قدر آزادی ایرانو نمیدونه

واقعا بعضیها بیش از حد ناشکری میکنن وغرغر میکنن بااینکه زندگی عادی وحتی بالاتر دارن،روایت داریم که دونعمت مخفی خداوند سلامتی وامنیته که متاسفانه تااز دست ندیم قدرش رونمیدونیم،همه جایی دنیا مشکلات هست اصلا گیریم کشور مابیشتر ولی دیگه نه اینکه بعضیها اینطوری میکنن وبه خاطرش به زمین وزمان گیرمیدن وتمام مشکلات خانوادگی وگیر وگور زندگیشون روبراش مقصر بیرونی میتراشن

🤲 اللّهُمَّ عَجِّل‌ْ لِوَلِیِّکَ الْفَرَج 🤲
2706