2726
من مولتی ویتامین میخوردم توش منیزیم داشت  تقریبا همه صبحا هم پام میگرفت 🙁

مولتي ويتامين دوز پاييني داره ازمنيزيم ..ولي يكي دوشب من دارم استفاده ميكنم واقعا عالي بوده اصلا از پادرد خواب نداشتم ..ميخوام بدونم ضرري نداره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من پام گرفتگی پیدا کرده چندروز پیش جوری گرفت تو خواب که نفسم بند اومد نیم ساعت طول کشید تا ول کرد قشنگ رگای پامو احساس میکردم که سفت شده بودن و درد میکردن اشکم دراومد  تا دیشب هم درد میکرد قدم برمیداشتم زدم گوگل نوشته بود بخاطر بزرگ شدن شکمه رگا کشیده میشن بالا...شما درد پاتون چجوری بوده استفاده کردید که خوب شده؟

بعده ۶سال چشم انتظاری...خدایا ممنونم واسه هدیه ای که بهم دادی خودت مراقب حسینکوچولوی من باش😍😍❤❤تولد٢٦/٦/٩٨
من پام گرفتگی پیدا کرده چندروز پیش جوری گرفت تو خواب که نفسم بند اومد نیم ساعت طول کشید تا ول کرد قش ...

منم همين طوري ميشدم خوابم نميبرد جرات نداشتم خودمو بكشم رفتم دكتر منيزيم بهم داد واقعا خوبه دو شبه ميخورم عالي بوده

منم همين طوري ميشدم خوابم نميبرد جرات نداشتم خودمو بكشم رفتم دكتر منيزيم بهم داد واقعا خوبه دو شبه م ...

اگه باز تکرار بشه میرم پیش دکترم حتما...💖

بعده ۶سال چشم انتظاری...خدایا ممنونم واسه هدیه ای که بهم دادی خودت مراقب حسینکوچولوی من باش😍😍❤❤تولد٢٦/٦/٩٨

منم میخوردم ازین شاتی ها ک رو زبون میریزن .خیی خوب بود

خیلی پیش امده اینجا طلب دعا کردم و خیلی خیلی معجزه وار برام به رحمت خدا انجام شده.بازم التماس دعا گویتان هستم برام دعا کنید مادر و همسر صبوری باشم مادر وهمسر مهربونی باشم بتونم فرزندمو ب شایستگی تربیت کنم .مسائل رو به نحو احسنت یادش بدم.جوری باشم ک خدا بیامرزی برام باشه.این فقط ب همت خودم و دعای شما مقدوره اینکه دعا خیر بدرقه راحت باشه تو تقدیر و سرنوشتت بی مهابا تاثیر گذاره.🙇🙇🙇
اره از هموناس تو بارداري ضرر ي كه نداره ..يه بسته شو بخورم كامل

نه بخور خیلیم خوبه

خیلی پیش امده اینجا طلب دعا کردم و خیلی خیلی معجزه وار برام به رحمت خدا انجام شده.بازم التماس دعا گویتان هستم برام دعا کنید مادر و همسر صبوری باشم مادر وهمسر مهربونی باشم بتونم فرزندمو ب شایستگی تربیت کنم .مسائل رو به نحو احسنت یادش بدم.جوری باشم ک خدا بیامرزی برام باشه.این فقط ب همت خودم و دعای شما مقدوره اینکه دعا خیر بدرقه راحت باشه تو تقدیر و سرنوشتت بی مهابا تاثیر گذاره.🙇🙇🙇