2703
2553
عنوان

رنگ پوست

141 بازدید | 8 پست

آقا من يه چيزي بگم اصلا روي صحبتم با افراد خاصي نيست كه هنوز رنگ پوست ادما براشون مهمه شايدم براشون مهم نباشه ولي حتما اطرافيانشون خيلي اذيت كردن كه به چشمشون اومده ولي ...

الان قرن بيست و يكمه خيلي وقته ديگه اين چيزها ملاك انسانيت محسوب نميشه كاش از خودمون شروع كنيم و اينقدر دركمون رو از وقايع اطرافمون بالا ببريم كه ديگه رنگ پوست ادما به چشممون نياد يا زيبا بودن و كمتر زيبا بودن كسي هرچند اينها نسبيه و تعريف هركس متفاوت ولي من خودم به شخصه با ادمايي كه درمورد ظاهر ديگران حرف بزنن حال نميكنم چون خيلي سطحي نگر هستند .

در بدترينِ ما آنقدر خوبي هست ،و در بهترينِ ما آنقدر بدي هست ،كه هيچ يك از ما اين حق را نداريم كه از ديگري عيب جويي كنيم .

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

رنگ پوست آدم اگه سیاه زغالی یا سفیده بی روح باشه مهم نیست مهم اعتماد بنفسه آدمه...اگه اعتماد بنفس داشته باشی به این آدمایه بی فکر باج نمیدی که بخوان حتی درموردت نظر بدن دیگه چه برسه مسخره کنن😒😒

بعده ۶سال چشم انتظاری...خدایا ممنونم واسه هدیه ای که بهم دادی خودت مراقب حسینکوچولوی من باش😍😍❤❤تولد٢٦/٦/٩٨
2720
اره ولی ادما همشون ایده ل نیست یه جورایی سطح بندی دارن از لحاظ فهم

بله حق با شماست من كسي رو قضاوت نميكنم نظر شخصيم بود ولي احساس ميكنم قشنگ نيست درمورد ظاهر ديگران كه دست خودشون هم نيست حتي صحبت بشه چون مطمئنا كسي كه از نظر خودش نقصي داره حتما به فكر برطرف كردنش هست و گفتن ما فقط ياداوري يه موضوع تلخه .

منظور من ايرادهاي ظاهري ادماست وگرنه در مورد رفتار كه همه فكر ميكنند بهترينند و نقصي ندارند.

در بدترينِ ما آنقدر خوبي هست ،و در بهترينِ ما آنقدر بدي هست ،كه هيچ يك از ما اين حق را نداريم كه از ديگري عيب جويي كنيم .

باحرفتون موافقم ولی کاش همه ادمااینجوری فکرمیکردن متاسفتانه همه باقیافه ادموقضاوت میکنن  دنبال برجسته کردن عیبای بقین من واقعابعضی وقتاباحرفاشون اذیت شدم

برگریزان دلم رانوبهاری آرزوست...
باحرفتون موافقم ولی کاش همه ادمااینجوری فکرمیکردن متاسفتانه همه باقیافه ادموقضاوت میکنن  دنبال ...

منم ناراحت ميشم بالاخره هيچكس بي عيب نيست و من هم همينطور 

قبلا كه سنم كمتر بود خيلي حرص مي خوردم الان نه بيشتر به حالشون متاسف ميشم راستش اصلا خودم به قيافه ديگران دقت نميكنم خيلي اوقات پيش مياد اطرافيان در مورد ظاهر كسي چيزهايي ميگن كه من به چشمم نيومده ولي خب ديدم كسي كه ميگرده و ميگه مثلا ابروي سمت راستت بالاتره يعني تا اين حد دقيق

منم ناراحت ميشم بالاخره هيچكس بي عيب نيست و من هم همينطور  قبلا كه سنم كمتر بود خيلي حرص مي خو ...

وای اطرافیان منم خیلی قیافه بقیه نظرمیدن ومقایسه میکنن که مایه عذابه ازبچه تازه به دنیااومده تاعروس یادادمادجدیدخوانواده منم سعی میکنم رفتارشون روم تاثیرنزاره مثل اینانباشم

برگریزان دلم رانوبهاری آرزوست...
2714
منم ناراحت ميشم بالاخره هيچكس بي عيب نيست و من هم همينطور  قبلا كه سنم كمتر بود خيلي حرص مي خو ...

منکه به همه میگم  خوشگل

یکی بهم گفت  تو که همه رو میگی خوشگله پس اصن نمیدونی  خوشگلی چیه