2703
2553
عنوان

شوهرم میخواد واسه اینکه دندوناشو بکشه بیهوش بشه😶

| مشاهده متن کامل بحث + 553 بازدید | 44 پست
قابل ترمیم نیستن اصلا دندونی در کار نیست چند تا ریشه خرابن  

خب چنتا چنتا ایمپلنت کنه ب جیبش هم فشار نیاد اما بریچ خیلی مقاومت نداره باز ایمپلنت تا ده سال حتی بیشتر هم براش کار میکنه باز تو نت چنتا مقاله و مطلب بخون

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

خب چنتا چنتا ایمپلنت کنه ب جیبش هم فشار نیاد اما بریچ خیلی مقاومت نداره باز ایمپلنت تا ده سال هم برا ...

ایمپلنت مگه منظورتون کاشت دندون نیست؟چجوریه به کجا وصل میشه؟

درتمام جان من جاکرده ای ،ای تمام آیه ی تکرارمن...
2720
زدم دیدم این که اینقدر ترسوعه عمرا اینکارو بکشه بازم ممنونتم

با پس گردنی ببرش شوهر من از امپول خیلی میترسه یبار رفتیم دکتر دکتر هم دوتا امپول داده بود تا امپولو دید در جا برد پس داد ب داروخونه قرصشو گرفت 😂

اره خیلی داغونن ۱۰ تا بوشی داره ۸ تا عصب کشی یه ۴ تاییم کشیده از قبل😶

می دونی ده روز طول می کشه تا دردش خوب بشه 

من دندون عقل کشیدم با مسکن و یخم دردش کم نمی شد 

طبیعت و حیوونا ارث پدر و مادر مارو نخوردن پس بهشون ظلم نکنیم .زباله هارو فقط تو سطل زباله بندازیم و به حقوق حیوانات احترام بزاریم .ادبهر ادمی نشون دهنده تربیت خانوادگی اون ادم هست اگه کسی بی ادبی کرد و جوابشو ندادم واسه اینه که با عشق براش گزارش زدم و سپردمش به نی نی یار .بیایید احمق هارو را معروف نکنیم و با ابلهان بحث نکنیم .خدایا مرسی که همیشه شاد, سالم و خوشبخت ترین بودم  💖💖
2714

دختر همسایه ما نقص ایمنی داره دندوناش همه خراب بود دانشگاه اصفهان بیهوشش کردن همشو کشیدن یه بار

خدایا شکرت که در 99/9/9 مامان سرطان رو شکست داده و سالمه😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😘
با پس گردنی ببرش شوهر من از امپول خیلی میترسه یبار رفتیم دکتر دکتر هم دوتا امپول داده بود تا امپولو ...

یبار با قهر بردم یکیشو بکشه همینجوری خوابیده بود رو تختو دهنشو گرفته بود ۳ تا امپول بی حسی زدن تا گذاشت بکشن تازه کلی دستو پازد مثل بچه ها

دختر همسایه ما نقص ایمنی داره دندوناش همه خراب بود دانشگاه اصفهان بیهوشش کردن همشو کشیدن یه بار

اخه این مشکلی نداره فقط میترسه فکر نکنم کسی بیهوشش کنه

2706