2410
2553
عنوان

شوهرم میخواد واسه اینکه دندوناشو بکشه بیهوش بشه😶

| مشاهده متن کامل بحث + 553 بازدید | 44 پست

ته عزیزم بیهوش نمیکنن تو مطب اصلا مجوز بیهوشی ندارن  دکتر بیهوشی لازمه مگه الکیه بعدم همه دندونارو باهم نمیکشن خطرناکه 

من لیمووییی  بودم ولی اون هلوییییی دوست داشت . من واسش دریا بودم ولی اون از این تشت قرمز پلاستیکیا دوست داشت 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
پیش چند دکتر دیگه هم برید شاید بشه ریشه رو حفظ کنه و فقط روکش کنه. حیفه واقعا. عجله نکنید. 

وضع دندوناشو ندیدی اونایی که مبخواد بکشه فقط چند تا ریشه ازش مونده که اینقدر سسته حتی بعضی وقتا خودشون در میان

درتمام جان من جاکرده ای ،ای تمام آیه ی تکرارمن...
2714
اره متاسفانه😞

نداره که اونقدرا خیلی دندون خراب داره متاسفانه نمیدونی اون هزینش چجوریاس؟اخه این نهایت خیلی بتونه وامم جور کنه ۱۰ تومنه

نداره که اونقدرا خیلی دندون خراب داره متاسفانه نمیدونی اون هزینش چجوریاس؟اخه این نهایت خیلی بتونه وا ...

بستگی ب قیمت ایمپلنت داره از یک و نیم شروع میشه تا جنس خوبش ۶  ۷ تومن بگو همه رو نکشه چنتاشو بکشه ایمپلنت کنه چنتاشو ترمیم کنه حیفه دندون و بکشی

بستگی ب قیمت ایمپلنت داره از یک و نیم شروع میشه تا جنس خوبش ۶  ۷ تومن بگو همه رو نکشه چنتاشو بک ...

قابل ترمیم نیستن اصلا دندونی در کار نیست چند تا ریشه خرابن 

منم دکتر میخواست دندون عقلم بکشه دستش گرفته بودم اصلا حواسم نبود از بس میترسیدم .یه پسر جوون بود 😂� ...

من اولینو اخرین دندونی کشیدم ۱۱سالم بود بابام بالاسرم وایساده بود دستشو محکم گرفته بودم یه دستشم رو چشام بود اصلا خیلی وحشت دارم ازین دندونپزشکی😂😂😂خوب پسره هیچی نگفته😂😂

بعده ۶سال چشم انتظاری...خدایا ممنونم واسه هدیه ای که بهم دادی خودت مراقب حسینکوچولوی من باش😍😍❤❤تولد٢٦/٦/٩٨
2706