1265
1292
عنوان

شوهرم میخواد واسه اینکه دندوناشو بکشه بیهوش بشه😶

| مشاهده متن کامل بحث + 459 بازدید | 44 پست
پیش چند دکتر دیگه هم برید شاید بشه ریشه رو حفظ کنه و فقط روکش کنه. حیفه واقعا. عجله نکنید. 

وضع دندوناشو ندیدی اونایی که مبخواد بکشه فقط چند تا ریشه ازش مونده که اینقدر سسته حتی بعضی وقتا خودشون در میان

ما دو نفریم تویه کاربری ینی تقریبا دوروح دریک جسم😄😅دوتا خواهریم برای همین موضوعات تاپیکا یذره بهم ریختس یکی واسه جهاز سوال میپرسه یکی واسه نوزادش😎😉

با چیکادو  بهترین هدیه را برای عزیزان خود ساده ، سریع و هوشمندانه انتخاب 

و در قرعه کشی های دوره ای چیکادو شرکت کنید.

بریچ دندون ولی اینم خوب نیست اذیت میکنه بعدا بهتره ایمپلنت کنه

خیلیه هزینش نه؟

ما دو نفریم تویه کاربری ینی تقریبا دوروح دریک جسم😄😅دوتا خواهریم برای همین موضوعات تاپیکا یذره بهم ریختس یکی واسه جهاز سوال میپرسه یکی واسه نوزادش😎😉
1291
اره متاسفانه😞

نداره که اونقدرا خیلی دندون خراب داره متاسفانه نمیدونی اون هزینش چجوریاس؟اخه این نهایت خیلی بتونه وامم جور کنه ۱۰ تومنه

نداره که اونقدرا خیلی دندون خراب داره متاسفانه نمیدونی اون هزینش چجوریاس؟اخه این نهایت خیلی بتونه وا ...

بستگی ب قیمت ایمپلنت داره از یک و نیم شروع میشه تا جنس خوبش ۶  ۷ تومن بگو همه رو نکشه چنتاشو بکشه ایمپلنت کنه چنتاشو ترمیم کنه حیفه دندون و بکشی

بستگی ب قیمت ایمپلنت داره از یک و نیم شروع میشه تا جنس خوبش ۶  ۷ تومن بگو همه رو نکشه چنتاشو بک ...

قابل ترمیم نیستن اصلا دندونی در کار نیست چند تا ریشه خرابن 

منم دکتر میخواست دندون عقلم بکشه دستش گرفته بودم اصلا حواسم نبود از بس میترسیدم .یه پسر جوون بود 😂� ...

من اولینو اخرین دندونی کشیدم ۱۱سالم بود بابام بالاسرم وایساده بود دستشو محکم گرفته بودم یه دستشم رو چشام بود اصلا خیلی وحشت دارم ازین دندونپزشکی😂😂😂خوب پسره هیچی نگفته😂😂

فقط 8 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بعده ۶سال چشم انتظاری...خدایاشکرت🌸😍پسر گلم منتظرتیم👶😍😍
1315
وضع دندوناشو ندیدی اونایی که مبخواد بکشه فقط چند تا ریشه ازش مونده که اینقدر سسته حتی بعضی وقتا خودش ...

ان شاءالله باید ایمپلنت کنه

فقط 7 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قابل ترمیم نیستن اصلا دندونی در کار نیست چند تا ریشه خرابن  

خب چنتا چنتا ایمپلنت کنه ب جیبش هم فشار نیاد اما بریچ خیلی مقاومت نداره باز ایمپلنت تا ده سال حتی بیشتر هم براش کار میکنه باز تو نت چنتا مقاله و مطلب بخون

خب چنتا چنتا ایمپلنت کنه ب جیبش هم فشار نیاد اما بریچ خیلی مقاومت نداره باز ایمپلنت تا ده سال هم برا ...

ایمپلنت مگه منظورتون کاشت دندون نیست؟چجوریه به کجا وصل میشه؟

بزن تو نت ببین عکسشو

زدم دیدم این که اینقدر ترسوعه عمرا اینکارو بکشه بازم ممنونتم

1264
زدم دیدم این که اینقدر ترسوعه عمرا اینکارو بکشه بازم ممنونتم

با پس گردنی ببرش شوهر من از امپول خیلی میترسه یبار رفتیم دکتر دکتر هم دوتا امپول داده بود تا امپولو دید در جا برد پس داد ب داروخونه قرصشو گرفت 😂

با پس گردنی ببرش شوهر من از امپول خیلی میترسه یبار رفتیم دکتر دکتر هم دوتا امپول داده بود تا امپولو ...

اوووووو 

یعنی تا اینقدر دیگه ترس از آمپول داره 😂😂

سلام لطفا کسی دیگه درخواست کمک نکنه نه شوخی کنه چون واقعا جهان سومی هستیم که بخاطر یه شوخی عادی تو فضای مجازی کاربرا گزارش میزنن واسه طرف
1311