1147
1292

من میتونم بگم ۵روز در هفته حس تمیز کردن و کار کردن تو خونه رو ندارم. خانه دار هم هستما نمیگم کثیف و تنبلم ها . همیشه خدا خونم مرتبه ولی باز چون تا من تمیز میکنم یکی میریزه . و بچه ها حرف گوش نمیدن هیچ وقت حسشو ندارم‌پاشم خونه رو حسابی اب و جارو کنم تازه امروز ناهار مهمون دارم و کار بیرون هم دارم 

رایگان از مشاور خانواده سوال بپرس. با تخفیف تلفنی صحبت کن

1291

https://t.me/joinchat/B26oMk2xNdGlKc3p4uA-Ig

برو این گروه برنامه ریزی حس پیدا میکنی

واسه شفای  یه مریض  سرطانی صلوات میفرستی؟ حاجت رواشی   اشالله   بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💟💟💟يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.

تسبیحات حضرت زهرا هم بگو

واسه شفای  یه مریض  سرطانی صلوات میفرستی؟ حاجت رواشی   اشالله   بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💟💟💟يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.
منم بعضی وقتهاانگار دست و پام برای کار کردن جون ندارن

منم امروز دوست دارم فقط بخوابم و کاری نکنم ولی یه خروار کار ریخته رو سرم مهمون و کار بیرون و کلاس بچه ها و کار خونه و...

1274
اول شروع کن از دسشویی و حال و پذیرایی آشپزخونه آخر بزار چون میخوای آشپزی کنی منم مثل تو تا وقتی دل ب ...

افرین دقیقا همین دل به کار دادنم سخته ها . استارت که بزنم دیگه تا تموم نکنم ول کن نیستم . ولی وای از شروع که برام خیلی سخته

1226
افرین دقیقا همین دل به کار دادنم سخته ها . استارت که بزنم دیگه تا تموم نکنم ول کن نیستم . ولی وای از ...

شوهر منم میگه وقتی تمیز و مرتب میکنی کارت بیسته. یعنی تمیز کردنم اساسیه. ولی بعضی وقتها هم برام مهم نیست کل اتاق خواب کفِش لباس میریزم جای راه رفتن نیست 

1280