2703
2553
عنوان

سقط چجوریه؟؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 756 بازدید | 70 پست
ببخشید من اینقدر سوال میکنم لکه بینیتون چجوری بود فقط یه بار بود یا چند بار شد؟ چه رنگی بود

چندتا لک قرمز تیره فقط همون بود ودیگه لک ندیدم ازدیشب تا حالا وهمچنان منتظر خونریزی ام.اگه مال شما لک قهوه ای باشه نگران نباشید به نظر برید دکتر تا دلتون آروم شه ابنجوری بیشتر استرس میگیرید

تیکر رسیدن به هدفم.....  سرشانه خدا بگذار تا قصه عشق را چنان زیبا بخواندکه نه از دوزخ بترسی و نه از بهشت به رقص درآیی قصه عشق تنها “انسان” بودن ماست . . .🙏🏻❤️....همه دنیام دوقلوهام😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

حتما امروز میرم ممنون

🙏🌹

تیکر رسیدن به هدفم.....  سرشانه خدا بگذار تا قصه عشق را چنان زیبا بخواندکه نه از دوزخ بترسی و نه از بهشت به رقص درآیی قصه عشق تنها “انسان” بودن ماست . . .🙏🏻❤️....همه دنیام دوقلوهام😍
2720
من که نوزده هفته بودم با زایمان فرقی نداشت البته دخترکم شونزده هفته ش بود

منم ۲۰ هفته

تو یک زنی ...زیبا باش، لباس خوب بپوش ورزش کن، مواظب هیکل و اندامت باش هر سنی که داری، خوب و زیبا بگرد همیشه بوی عطر بده مطالعه کن و آگاهیتو بالا ببر خودت رو به صرف قهوه ای یا چایی در یک خلوتِ دنج مهمان کن برای خودت گاهی هدیه ای بخر وقتی به خودت و روحت احترام میگذاری،احساس سربلندی میکنی آنوقت دیگر از تنهایی به دیگران پناه نمی بری و اگر قرار است انتخاب کنی، کمتر به اشتباه اعتماد می کنی ... یادت باشد برای یک زن، عزتِ نفس غوغا می کند❤🎈
2714
الان بارداری

بله

و یه پسر ناز و شیطون دیگه هم دارم شکر خدا

چشمام که باز میشن میبینم یه فرشته سمت راستمه, یکی سمت چپم, یکی تو بطن وجودم و ...یکی دیگه هم اون بالا بالاها تو آسمون لابه لای ابرا که با چشمای قشنگش داره به من نگاه می‌کنه. خدایا من درست وسط بهشتتم... شکر
عزيزم نگران نباش من كل ٤ ماه رو لك بيني داشتم  الانم پسرم صحيح و سالمه خداروشكر  طبيعيهً ...

واقعا امکانش هست کسی همش لکه بینی داشته باشه و بچش سالم باشه!؟

منم الان هفت هشت روزه لکه بینی دارم سونو هم دوبار رفتم جنین سالمه 

دکتر اول شیاف مقعدی داد ، حالا قرصشو که خوراکی هست داده دارم میخورم ولی همچنان لکه بینی قهوه‌ای رو دارم😣😣😣😣

خدایا ممنونم قدرت پذیرش نداشته هام رو بهم دادی
هیچی همون دیروز ظهر بود دیگه هم درد خاصی ندارم یه تک و توک دیروز پهلوم درد میگرفت که مثل قبل بود بعد ...

فقط فعلا استراحت احتمالا هماتومی چیزی بوده منم اوایل بارداریم داشتم استراحت کردم برطرف شد لکه بینیم اگه تونستی برو دکتر بهت شیاف بده

خدا روشکر  خدا حفظشون کنه

همچنین فرشته های شما رو

چشمام که باز میشن میبینم یه فرشته سمت راستمه, یکی سمت چپم, یکی تو بطن وجودم و ...یکی دیگه هم اون بالا بالاها تو آسمون لابه لای ابرا که با چشمای قشنگش داره به من نگاه می‌کنه. خدایا من درست وسط بهشتتم... شکر
2706