2410
2713
عنوان

سقط چجوریه؟؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 755 بازدید | 70 پست
مشخص نشد دقیقا ۳،چهار روز قبلش رفته بودم سونو گفتن سالمه هیچ مشکلیم نیس محرم بود با خالهام رفته بودی ...

مثل بچه من نوزده هفتگی رفتم سونو گفتن سه هفته س که مرده

پسر بود یا دختر؟

چشمام که باز میشن میبینم یه فرشته سمت راستمه, یکی سمت چپم, یکی تو بطن وجودم و ...یکی دیگه هم اون بالا بالاها تو آسمون لابه لای ابرا که با چشمای قشنگش داره به من نگاه می‌کنه. خدایا من درست وسط بهشتتم... شکر
هیچی همون دیروز ظهر بود دیگه هم درد خاصی ندارم یه تک و توک دیروز پهلوم درد میگرفت که مثل قبل بود بعد ...

حتما کل بارداریتو از توالت فرنگی استفاده کن

آقاجون به خاطر بچه ها ظهور کن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
ممنون از دیروز ک خیلی ناامیدم شدم ان شالله هرچی صلاح خداست😔

میام میزنمتااااااا. بیخود نا امید شدی. لک قهوه ای نا امیدی نداره. کلا لک نا امیدی نداره. بعدم به دکترت بگو بهت پروژسترون بده. 

😟واقعا اینطور بود من دختر بود 

آره واقعی بود

مال منم دختر بود فداش شم

چشمام که باز میشن میبینم یه فرشته سمت راستمه, یکی سمت چپم, یکی تو بطن وجودم و ...یکی دیگه هم اون بالا بالاها تو آسمون لابه لای ابرا که با چشمای قشنگش داره به من نگاه می‌کنه. خدایا من درست وسط بهشتتم... شکر

اتفاقن لک قهوه ای زنگ خطره فقط برو پروژسترون بزن و استراحت کن

به دکترتم بگو

2714
اگه کسی چیزی میدونه بگه تورو خدا

من ازروزی که نی نی سایت درمورد سقط جنین میخوندم وتشکیل نشدن قلب جنین همش استرس میگرفتم وهمش سرویس میرفتم چک میکردم تاکه دیرور لکه بینی شدم رفتم دکتر گفت جنین تو ۴هفته رشدش متوقف شده .

تیکر رسیدن به هدفم.....  سرشانه خدا بگذار تا قصه عشق را چنان زیبا بخواندکه نه از دوزخ بترسی و نه از بهشت به رقص درآیی قصه عشق تنها “انسان” بودن ماست . . .🙏🏻❤️....همه دنیام دوقلوهام😍
من ازروزی که نی نی سایت درمورد سقط جنین میخوندم وتشکیل نشدن قلب جنین همش استرس میگرفتم وهمش سرویس می ...

تو سونو معلوم شد؟ قبلش علاعمی لکی چیزی نداشتین ؟منم از بس به اینا فکر کردم کل ذهنم افکار منفیه

تو سونو معلوم شد؟ قبلش علاعمی لکی چیزی نداشتین ؟منم از بس به اینا فکر کردم کل ذهنم افکار منفیه

بله درحالی که چهارشنبه سونو رفتم همه چیز نرمال بود گفت ۵هفته ۵روزته وساک ولی واسه قلبش زوده دوهفته دیگه بیا سونو واسه قلبش ولی دیروز لکه بینی داشتم رفتم دکتر گفت تو ۴هفته مونده ورشدنداشته😐نمیدونم چکار کنم منتظرم خودش دفع شه ،شما استرس نداشته باشید که کلا سمه ،انشاالله که نی نیت سالمه

تیکر رسیدن به هدفم.....  سرشانه خدا بگذار تا قصه عشق را چنان زیبا بخواندکه نه از دوزخ بترسی و نه از بهشت به رقص درآیی قصه عشق تنها “انسان” بودن ماست . . .🙏🏻❤️....همه دنیام دوقلوهام😍
بله درحالی که چهارشنبه سونو رفتم همه چیز نرمال بود گفت ۵هفته ۵روزته وساک ولی واسه قلبش زوده دوهفته د ...

ببخشید من اینقدر سوال میکنم لکه بینیتون چجوری بود فقط یه بار بود یا چند بار شد؟ چه رنگی بود

عزيزم نگران نباش من كل ٤ ماه رو لك بيني داشتم 

الانم پسرم صحيح و سالمه خداروشكر 

طبيعيهً

فقط پروژسترون مصرف كن و استراحت

مامان دو تا ني ني😍❤️ پسرم عاشقتم❤️تو دليم نفسم خوش اومدي💋💋
2706