2703
2553
عنوان

سقط چجوریه؟؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 756 بازدید | 70 پست
اولش لکه بینیتون چجوری بود؟؟ قطع و وصل میشد یا پشت سرهم بود و سقط شد

یه سوال لکه بینیت چه رنگیه؟

قرمز نارنجی یا قهوه ای؟

چشمام که باز میشن میبینم یه فرشته سمت راستمه, یکی سمت چپم, یکی تو بطن وجودم و ...یکی دیگه هم اون بالا بالاها تو آسمون لابه لای ابرا که با چشمای قشنگش داره به من نگاه می‌کنه. خدایا من درست وسط بهشتتم... شکر
خدا کنه ممنون سما شیاف استفاده نکردین؟

اولین بار ک لک دیدم هفته هشتم بودم.ولی قبلش دکتر برام شیاف نوشته بود بخاطر یه لک پشت رحمم دلشتم استفاده نکردم وقتی لک رو دیدم استفاده کردم.چند بار هم بعد رابطه لکه دیدم  ولی در کل ب دکترت بگو برات شیاف بنویسه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714
مثل زایمان یهو دردم گرفت وسقط شد البته من بچم بزرگ بود ۲۱ هفته 

دلیل فوت فرشته ت چی بود عزیزم اگه اذیت نمیشی بگو

چشمام که باز میشن میبینم یه فرشته سمت راستمه, یکی سمت چپم, یکی تو بطن وجودم و ...یکی دیگه هم اون بالا بالاها تو آسمون لابه لای ابرا که با چشمای قشنگش داره به من نگاه می‌کنه. خدایا من درست وسط بهشتتم... شکر
به حق چیزای ندیده و نشنیده.  مثلا که چی نذاشته؟

نمیدونم چرا ولی هرچی اصرار کردم گفت الان صداش خیلی کمه خودم تو سونو دارم میبینم میزنه تو ان تی صداش بیشتر میشه ..خودم فقط بچه رو دیدم 

چقدر سخته تو هفته های بالا ان شالله خدا بچه هاس سالم بهتون بده واسه منم دعا کنید 

مرسی گلم الان ی دختر دارم شماهم استراحت کن نگران نباش انشالله چیزی نیس من ۸هفتگی خونریزی شدید داشتم سر این دخترم اما خداروشکر با استراحت ودارو بخیر گذشت 

دلیل فوت فرشته ت چی بود عزیزم اگه اذیت نمیشی بگو

مشخص نشد دقیقا ۳،چهار روز قبلش رفته بودم سونو گفتن سالمه هیچ مشکلیم نیس محرم بود با خالهام رفته بودیم بیرون یهو دردم گرفت به شوهرم زنگ زدم اومد دنبال همه چی اونقد سریع پیش رفت که اصلا باورم نمیشد ماما میگفت خیلی وقته توشکمت مرده اما من هم تکوناشو حس میکردم هم اینکه کبود نبود معمولا بچه اگه تو شکم مادرش بمیره بعد ی مدت کم کم کبود میشه 

2706