2703
2713
عنوان

سقط چجوریه؟؟؟؟؟

755 بازدید | 70 پست

سلام دوستان من از دیروز خواب و خوراک ندارم دیروز ظهر بود ک رفتم دستشویی و دو سه تا ترشح اومد ازم با رگه های  قهوه ای خیلی شوک شدم و فک میکردم چون دستم ربی و چرب بوده حتما دست زدم و رنگ گرفته اخه من مدام چک میکنم لک نبینم بعدش ک اومدم بیرون شروع کردم یه قران خوندن و دعا ک دیگه ندیدم فعلا خوابیدم دکترم هم روزای زوجه و من شماره ندارم ازش میخواستم ب شوهرمم بگم برام شیاف پروژسترون بگیره گفتم خودسر نکنم اللن چیکار کنم ؟؟؟یعنی میخواسته سقط شه من تقریبا ۸..۹ هفتمه

من که نوزده هفته بودم با زایمان فرقی نداشت

البته دخترکم شونزده هفته ش بود

چشمام که باز میشن میبینم یه فرشته سمت راستمه, یکی سمت چپم, یکی تو بطن وجودم و ...یکی دیگه هم اون بالا بالاها تو آسمون لابه لای ابرا که با چشمای قشنگش داره به من نگاه می‌کنه. خدایا من درست وسط بهشتتم... شکر

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714
اولش لکه بینیتون چجوری بود؟؟ قطع و وصل میشد یا پشت سرهم بود و سقط شد

من سقطم کلا فرق داشت با این مدلا

مال من سقط خاموش بود

رفتم بیمارستان دارو خوردم که دفع شه

اول کیسه آبم پاره شد ریخت کف زمین بعد کم کم به خونریزی افتادم بعد دردای وحشتناکش شروع شد همراه با آب و خون آخرش به اوج رسید و بچه اومد بعد هم جفت

چشمام که باز میشن میبینم یه فرشته سمت راستمه, یکی سمت چپم, یکی تو بطن وجودم و ...یکی دیگه هم اون بالا بالاها تو آسمون لابه لای ابرا که با چشمای قشنگش داره به من نگاه می‌کنه. خدایا من درست وسط بهشتتم... شکر
بغیر از اون چ علائم دیگه ای داری

هیچی همون دیروز ظهر بود دیگه هم درد خاصی ندارم یه تک و توک دیروز پهلوم درد میگرفت که مثل قبل بود بعد من صبحش رفته بودم خرید کیسه خرید و خودم اوردم یکم سنگین بود میشه واسه اون باشه؟

2706