2733
2734
عنوان

کی خونه دارمیشم دعام کنید😔😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 1658 بازدید | 64 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خداروشکر که تو دوا درمون بچه دار نیوفتادی مادر شدی ..🙏💚💚💚💚💚  واسه ماهم دعا کن

اتفاقا اینم تجربه کردم بعداز دوا درمون باردارشدم هفته24بخاطر زایمان زودرس پسرمو از دست دادم بعداز یکسال و3ماه بازم باکلی قرص وامپول ودارو گیاهی باردارشدم 

یه هفته بعداز خبر بارداریم شوهرم بیکار شد از کار باحقوق2تومن درامد رفت سرکاربا حقوق1400حالا این وسط سونو وازمایش قسط وام وخورد وخوراک😐😐😐تا 4ماه بااین شرایط سپری کردیم 

بعدش بیمه بیکاریشو که گرفت یکم بهتر شد ولی بازم مثل قبل نشد 

ولی بعداز از دست دادن بچه اولم مادیات واسم مهم نیست فقط سلامتی بچم و خانوادم اولویت دارن بقیه چیزا به مرور بدست میان وجایگزین دارن ولی خانواده وپاره تنت از دست بره هیچ کس وهیچ چیز جاشو نمیگیره

انشالله همه منتظرا به مراد دلشون برسن ودامنشون سبز بشه😍😍

انقدرقدم بچه پربرکته که بزودی خونه میخرید اطمینان داشته باش ازخداچیزای بزرگ بخواه تا کمش روبهت بده

انشاالله 

بلندپروازی کردم سقوط کردم تصمیم گرفتم قانع باشم تا دلم اروم باشه گرچه سخته

عوضش شوهرم برعکس منه خواسته های بزرگ همیشه هم احساس شکست و ناتوانی میکنه چون هیچ چیز انجور که ما میخوایم پیش نمیره

من به کم قانعم که اگه زیادش گیرم امد شاکر باشم وگرنه زیاد بخوای کمش گیرت بیاد بازم ناشکری و بیشتر میخوای

به هرحال هرکی با استدلال خودش ارامش میگیره😍

2731
انشاالله  بلندپروازی کردم سقوط کردم تصمیم گرفتم قانع باشم تا دلم اروم باشه گرچه سخته عوضش شوه ...

منم به کم قانعم سالهاست وجاه طلب نیستم اما همت وتلاش که باشه ادم به همه جامیرسه و پیشرفت میکته همسرمن همه چیز روپشت گوش میندازه و بعد ضررمیکنیم