2410
2553
عنوان

کی خونه دارمیشم دعام کنید😔😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 1646 بازدید | 64 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

همسرم حرف حرف خودشه کاری به بزرگترا نداره اخلاق خاصی داره منم همه مدله صحبت کردم ونذر ودعا فایده ندا ...

انگار ھمسر منو توصیف کردی البتہ فقط در مسئلہ ی بچہ دار شدن اینطوریہ و سرسختی خاصی دارہ

اقرار میکنم کہ خدایم فقط توئی*ھر آنچہ ماندہ است برایم،فقط توئی*شاھدترین بہ خلوت شب ھای تارِ من*سامع ترین بہ زمزمہ ھای نزارِ من*طوفان غم ز گریہ جدایم نمیکند*موج است، موجِ غم کہ رھایم نمیکند*انگار کہ روضہ ای بہ دلم دم گرفتہ است*بغضی ھزار سالہ گلویم گرفتہ است*چشمم بہ لطف توست اگر زندہ ام ھنوز*عاصی و روسیاہ،ولی بندہ ام ھنوز۔۔۔پروردگارِ یوسفِ تنھا درون چاہ* فریادرس ترین بہ غمِ قلبِ بی پناہ*پروردگارِ یونسِ در عمقِ آبھا*پروردگارِ قلبِ رئوفِ رباب ھا*پروردگارِ مردمِ شب ھای انتظار*پروردگارِ چشم بہ راھانِ بی قرار۔۔۔۔
من خیلی جنگیدم اما جز دعوا و اعصاب خوردگی چیزی نتیجہ نداد۔برای آرامش زندگیم دوسہ سالی میشہ دیگہ اصرا ...

هیچوقت تصمیم نگرفتی یواشکی بدون اطلاعش بری دکتر؟

بعده ۶سال چشم انتظاری...خدایا ممنونم واسه هدیه ای که بهم دادی خودت مراقب حسینکوچولوی من باش😍😍❤❤تولد٢٦/٦/٩٨
2720
هیچکس به سرسختی شوهر من نبود.تو  کاراش.ولی ادامه بده.منم تنهایی میرفتم تازه پولم نداشتیم.خودم د ...

دوباره امروز میگم وتااخرتابستون میگردم من دلم میسوزه میتونه ونمیخره وداره روزبه روز گرونتر میشه

دعامیکنم خدابدلش بندازه برید درمان من بودم ازپرورشگاه می اوردم

فقط از خودش و طبیعی میخواد و حاضر نیست با دکتر رفتن بچہ بیارم بعدش مال مردمو قبول میکنہ؟خیلی ممنونم ازت عزیزم

اقرار میکنم کہ خدایم فقط توئی*ھر آنچہ ماندہ است برایم،فقط توئی*شاھدترین بہ خلوت شب ھای تارِ من*سامع ترین بہ زمزمہ ھای نزارِ من*طوفان غم ز گریہ جدایم نمیکند*موج است، موجِ غم کہ رھایم نمیکند*انگار کہ روضہ ای بہ دلم دم گرفتہ است*بغضی ھزار سالہ گلویم گرفتہ است*چشمم بہ لطف توست اگر زندہ ام ھنوز*عاصی و روسیاہ،ولی بندہ ام ھنوز۔۔۔پروردگارِ یوسفِ تنھا درون چاہ* فریادرس ترین بہ غمِ قلبِ بی پناہ*پروردگارِ یونسِ در عمقِ آبھا*پروردگارِ قلبِ رئوفِ رباب ھا*پروردگارِ مردمِ شب ھای انتظار*پروردگارِ چشم بہ راھانِ بی قرار۔۔۔۔
خداکمکتون کنه میدونم سخته

توکل برخدا...ایشالله خدا به هممون کمک کنه بعضیا هستن که ندارن حتی اجاره خونشونو بدن

بعده ۶سال چشم انتظاری...خدایا ممنونم واسه هدیه ای که بهم دادی خودت مراقب حسینکوچولوی من باش😍😍❤❤تولد٢٦/٦/٩٨
2714
انگار ھمسر منو توصیف کردی البتہ فقط در مسئلہ ی بچہ دار شدن اینطوریہ و سرسختی خاصی دارہ

اتفاقا همسرم برای بچه عجله داشت اما خونه نه منم یه سقط داشتم والان تک فرزند دارم خدابدلش بندازه الهی و مادرشدنت روتبریک بگم من بودم اگرچندسال میگذشت وقبول نمیکرد ازپرورشگاه بازور میاوردم بچه امید زندگیه درکت میکنم اماناامید نشو انقدرسماجت کن که راضی بشه

مشکلت شوهرته؟

نمیدونم عزیزم۔من توی چکاپ ھای سالیانہ ام ظاھرا سالمم۔اما ھمسرم حتی تا حالا حاضر نشدہ ی آز اسپرم سادہ بدہ۔میگہ خدا بخواد میدہ نمیخوام بہ زور با دکتر بچہ بیارم۔بھش میگم بیا یکبار آز بدہ شاید اصلا با آیوآ تونستیم اما قبول نمیکنہ کہ نمیکنہ

فقط از خودش و طبیعی میخواد و حاضر نیست با دکتر رفتن بچہ بیارم بعدش مال مردمو قبول میکنہ؟خیلی ممنونم ...

بدون درمان که نمیشه حرف غیرمنطقی میزنه اقوام همسرم رفتند درمان و عمل دوتاشون بچه دارشدند یکی دوقلو یکی سه قلو اونا که پیگیری نکردند اصلا بچه دارنشدند چندساله جوون هم هستند وبی خیال شدند

هیچوقت تصمیم نگرفتی یواشکی بدون اطلاعش بری دکتر؟

من ھرسال چکاپ میدم سونو پرولاکتین و۔۔۔خداروشکر مشکلی نداشتم۔اما یکبار دفترچہ ھمسرمو بردم کہ واسش آز اسپرم و۔۔نوشت کہ ببینہ مشکل از کجاست اما بقرآن قسم حاضر نشد برہ انجامش بدہ

ای بابا خونه خریدن پیشکش ما این ماه قرارداد رهنمو تموم میشه صاحبخونه گفته5تا دیگه باید بزارین روش 😔 ...

انقدرقدم بچه پربرکته که بزودی خونه میخرید اطمینان داشته باش ازخداچیزای بزرگ بخواه تا کمش روبهت بده

اتفاقا همسرم برای بچه عجله داشت اما خونه نه منم یه سقط داشتم والان تک فرزند دارم خدابدلش بندازه الهی ...

خیلی ممنونم عزیزم۔ھمیشہ ی جای کار این مردا باید لنگ بزنہ دیگہ۔۔۔اتفاقا من آدم بسیار شاد و سرزندہ ای ھستم و تا حالا اجازہ ندادم افسردگی وارد زندگیمون بشہ اما خب منم زنم و گاھی اوقات دلم خیلی میگیرہ کہ مادر نشدم۔۔۔

2706