2726
عنوان

کی خونه دارمیشم دعام کنید😔😔😔

1656 بازدید | 64 پست

ازچهارصبح  که درقابلمه ام توکابینت شکست خودبخود وازخواب پریدم دوساعت ونیمه بیدارم وخوابم نیومد و  رفتم سراغ گشتن خونه چندساله میگردم اززمانیکه ارزون بود تاحالا حیف همسرم‌همکاری نکرد که زودتر بخریم

خونه توتهران تاپنج میلیارد هم دیدم

واقعا چراانقدراختلاف طبقاتی ازشمال تاجنوب تهران هست

خیلی منتظرم ونذرکردم وبه همه التماس دعاگفتم و انرژی مثبت فرستادم برای اینده اما بازم همسرم راضی نشده پول داره بخواد میتونه اما همت نمیکنه 

اینجا که هستیم مناسب نیست داغونه 

چه کنم؟؟!!!🙁😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
یعنی قدرت خرید تا ۵ میلیاردو داری؟

نه پنج میلیارد اما میتونه یه صدمتری بخره ونمیخره نه بالای شهر اون که دیدم پنج میلیارد بالای شهر بود من منطقه۱۱هستم

منم تا ۱ ماه یش مثل شما بودم از سال ۹۶ دنبال خونه ایم که خدارو صدهزار مرتبه شکر ۱ ماه پیش خریدیم و تا آخر هفته میریم خونه خودمون 

عزیزم اگه اعتقاد داری نذر صلوات کن برای مسلم بن عقیل خیلی جواب میده😊

پنج میلیارد داری چرا خونه نمیخری.من الان ۲۰۰ میلیون داشتم‌خونه‌میخریدم 

کی گفته من پنج میلیارد دارم گفتم توسرچ خونه ها توبالای شهرتهران خونه تاپنج میلیارد هم دیدم منظورم به گرونی بود مامنطقه۱۱هستیم

مثل ما تا اومدیم پسنداز کردیم خونه بخریم کشید بالا قیمتا الان اونجایی که من میخوام خونه گیر نمیاد به این قیمت

بعده ۶سال چشم انتظاری...خدایا ممنونم واسه هدیه ای که بهم دادی خودت مراقب حسینکوچولوی من باش😍😍❤❤تولد٢٦/٦/٩٨

سمت غرب تهران که تساعدی رفته بالا....ماهم هرچی جمع کردیم از ارزش افتاده

پنج سال پیش خونه متری پنج تومن بود نخرید پدرشوهرم حالا شده متری سی تومن

واسه یه صد متری باید سه میلیارد داد کدوم جوون الان انقدر پول داره اخه

جان به فدای انکه ناپیداست...
نه پنج میلیارد اما میتونه یه صدمتری بخره ونمیخره

کارش آزاده؟شاید فکر میکنه پولو نخوابونه.

اگه واقعا خودت برات خونه دار شدن مهم باشه ،یه رفتارهایی میکنی که به نتیجه میرسی.

اینو چون تجربه دارم میگم.برو دنبال خونه.بگرد ومرتب بهش بگو.

بد خلقی کرد،سروسنگین شد،دعوا وفحاشی کرد،برات مهم نباشه .فقط بگو من خونه میخوام.حداقل حقمه که راحت باشم ودغدغه نداشته باشم

من از زمانی که شوهرم سرباز بود اینجوری بودم.برا خونه

حتی برا ماشین.وبهدش ماشین خارجی

کلی بحث داشتیم

الان میگه اگه کارهای تو نبود من این همه دارایی نداشتم

2706