2410
2553
عنوان

آرزوی حج تمتع

271 بازدید | 7 پست

سلام دوستان عزیزم من ومادرم وخواهرم که ام اس داره تیرماه 86 حج تمتع ثبت نام کردیم تو این مدت نوبت ما نشد سال 96 هم که همه را می بردند من بخاطر مادرم ترسیدم که خطر داشته باشه ونرفتیم بعد از آن هم در این مدت یک خواهر دیگه ام که وضع مالی خوبی نداره سرطان گرفته ویک برادرم در اثر سکته فوت کرد ومادرم نیز بسیار ناتوان شده از طرفی خواهرم که با ماثبت نام کرده بیماری اش پیشرفت کرده یعنی به نظر شما قسمت ما می شه که حج تمتع بریم یا آرزوی محاله خدایا کمکم کن این آرزوی مادرم بر اورده بشه من سهل انگاری کردم آرزو به ذلمان نگذار یعنی مادر وخواهرم ت معاینات رد نمی شند هزینه هم که خیلی بالا رفته یعنی آرزوی ما بر آورده میشه

😐😐😐

قرار من با خدا اين شدكه.....من چشمهامو ببندم...دستمــٌ بذارم تو دست خدا وباهاش برم جلو....خٌـــدايا توي مسير دستمو ول نكني....مواظب سنگـاي جلوي پام باشي....من تا جايي چشمامو باز نگه داشتم كه ميدونستم چي خوبه و چي بد....ولي از اين به بعدش با تو.....من اسمشو ميذارم دوستي و تكيه به تو.....و تو اسمشو بذار تَوكٌـــل...ميدونم از توكل به هركس پشيمون ميشم ولي از توكل به تـــو هرگـــز....مواظبمون باش و هوامونو داشته باش❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714