2410
2553

سطح کورتیزول در طول روز متفاوت است اما معمولا در صبح به بالاترین حد خود خواهد رسید، به همین دلیل توصیه برخی پزشکان این است که انجام آزمایش در صبح انجام گیرد. زمانی که تکنسین آزمایش سطح کورتیزول را بین ساعت 6 تا 8 بعدظهر انجام می‌دهد، نتیجه آن در یک فرد سالم باید تقریبا بین 10 تا 20 میلی‌گرم در دسی‌لیتر باشد. در نظر داشته باشید که میزان این هورمون گاهی اوقات در شرایط نامبرده شده زیر افزایش خواهد یافت:

• داروهای حاوی استروژن
  • گلوکوکورتیکوئیدها مصنوعی مانند پردنیزون
  • دوران بارداری

پیر شدم پیر تو ای جوانی😢
سطح کورتیزول در طول روز متفاوت است اما معمولا در صبح به بالاترین حد خود خواهد رسید، به همین دلیل توص ...

من اینو تو نت سرچ کردم اومد انگار این امپول های کورتیزول سطح کورتیزول را بالا میبره نهد اینکه بیاره پایین ایل درسته یا نه

پیر شدم پیر تو ای جوانی😢

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
سلام امروز وقت دکترتون مگه نیست ؟

سلام عزیزم اره ساعت ده و نیم از بس فکرم درگیر بود اصلا فقط دو ساعت خوابیدم خوابم نمیبره 😔خیلی نگرانم میگم خدایا مشکلم معلوم بشه 

پیر شدم پیر تو ای جوانی😢

باید به دکتر متخصص غدد مراجعه کنی که خود غده مربوط رو بهغیرت بیارن که دستور بده  هورمون رو غده مربوطش بسازه 

بانو این همه نگرانی نداره .شاید بخشی از بالا آوردنت از استرست باشه .منم یه مدت استرس زیاد داشتم بالا میوردم و وضع دل و رودم بهم ریخته بود .

باید به دکتر متخصص غدد مراجعه کنی که خود غده مربوط رو بهغیرت بیارن که دستور بده  هورمون رو غده ...

عزیزم میدونم خودش دکتر غدد هست نه عزیزم نه ماه سه سری دارو اعصاب خوردم ولی اصلا خوبم نکرد و به داروهای اعصاب بدنم واکنش داد و میده چون من به داروهای اعصاب الرژی دارم 

پیر شدم پیر تو ای جوانی😢
2714
چله زیارت عاشورا به شیوه آیت الله حق شناس بخون(تو گوگل سرچ کن)رد خور نداره ازشون بخواه که مشکلت حل ب ...

ممنون عزیزم اره دیگه چون هر چی دکتر رفتم و بهار نشدم خسته شدم 😔

پیر شدم پیر تو ای جوانی😢