2726
ان شاءالله خیر میشه  

ایشالا من دوست داشتم ک با برنامه ریزی برم جلو ولی اگه مثبت باشه خداروشکر میکنم حتما خدا خودش بهتر میدونم صلاحمو❤️

میشه واسه خوب شدن زندگی خواهرم و خوشبختی برادرم یه صلوات بفرستین🌹😘❤️
ان شاءالله جواب آزمایشت مثبت باشه و نه ماه به سلامتی بگذرونی برای منم دعا کن 

ان‌شالله.عزیزم.زیرسایتون ب سلامتی وخوشی وسربلندی بزرگ بشه.ازش بهترین ثمره روببینین.بهترین دعایی ک من خیلی دوسش دارم.ایشالا عاقب بخیر بشه  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

به دکتر بگو شاید دارویی بهت داد

دکتر دمیترون داده بود نساخت بهم حدود دو سه هفته هم متروپرکلرامید خوردم بعد گف نخوری بهتره من شبانه روز بالا میاوردم ویارم خیلی بد بود حالا ب همین تهوع صبحگاهی هم شکر میکنم اسیر شدم این چندوقت 

صلوات لطفا برا ظهور و سلامتی امام زمان  دختر قشنگم مروارید قلبم..امید زندگیم خوشبختیتو ببینم الهییییی   
بلد نیستم حساب کنم بیست روز از موعد پریودم گذشته

ای جانم بارداری😍😍😍عسیسسسسم تبریک میگم😍😍اولین روز اخرین پریودت کی بودش؟

بعده ۶سال چشم انتظاری...خدایا ممنونم واسه هدیه ای که بهم دادی خودت مراقب حسینکوچولوی من باش😍😍❤❤تولد٢٦/٦/٩٨
2728
هفتم بوده

باید تقریبا ۸هفتت باشه دیگه😍😍انشالله به سلامتی...خیلی دیگه نمونده من ۱۴هفتگی حالت تهوعم خیلی کم شد انشالله سریع میگذره برات...اونوقت میشینی شوت زدناشو میشمری😂😂😂بابای منو که درآورده

بعده ۶سال چشم انتظاری...خدایا ممنونم واسه هدیه ای که بهم دادی خودت مراقب حسینکوچولوی من باش😍😍❤❤تولد٢٦/٦/٩٨
باید تقریبا ۸هفتت باشه دیگه😍😍انشالله به سلامتی...خیلی دیگه نمونده من ۱۴هفتگی حالت تهوعم خیلی کم شد ...

ولی انگار کمتره‌ سرچ کردم تو نت با این بتا چهار هفته میشه. حتما لقاح دیر بوده. ولی حساب دکتری جوری دیگس 

ولی انگار کمتره‌ سرچ کردم تو نت با این بتا چهار هفته میشه. حتما لقاح دیر بوده. ولی حساب دکتری جوری د ...

اگه اولین روز اخرین باری که پریود شدی هفتم ماه قبل باشه میشه ۵۰تا۴۸روز پیش منم اشتباه حساب کردم ۷×۷تا میشه ۴۹تا دیگه یعنی ۷هفتته

نه هنوز فکر کنم زوده. بتام چهارصده قلب تشکیل شده مگه

هفته هفتم بتا 409نیستا..خیلی بیشتر باید باشه

خدایا!ای محبوب من..به همه کسانی که به تو ایمان راسخ دارند آرامشی از جنس مصلحتت عطا فرما..

من روز اولی که رفتم مرکز بهداشت پیش ماما ازم اولین روز اخرین پریودمو خواست دقیقا۱۹آذر ماه پارسال بود بعد دقیقا۵روز ازموعد پریودم گذشته بود حساب که کرد گفت ۵هفتمه...ازش که پرسیدم گفت از اولین روزی که اخرین بار پریود شدی حساب میشه تا الان که فهمیدی.میشه۳۵روز یعنی ۵هفته...الان اینطوری من حساب کردم

نمیدونم همینقدر بود 

بعد دکتر رفتی یانه؟ قطب جنینی..ساک بارداری..فتال پل داره ؟

خدایا!ای محبوب من..به همه کسانی که به تو ایمان راسخ دارند آرامشی از جنس مصلحتت عطا فرما..
2706