2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

دوستان این علائمی ک من دارم بنظرتون احتمال بارداری هست

اولش بگم من پریودای نامنظم دارم دردای پریودی دارم بعضی اوقات شدید میشه ولی از موعدم تقریبا ده روز میشه گذشته اگرم قراربود پریود بشم باید تالان میشدم ولی خبری نیست گاهی اوقات ی حالت تهوع ریز دارم معده درد و نفخ و یبوست

حالا بنظرتون من باردارم ❤️یا ک مشکل گوارشی دارم😢

میشه واسه خوب شدن زندگی خواهرم و خوشبختی برادرم یه صلوات بفرستین🌹😘❤️
2456
دوستان این علائمی ک من دارم بنظرتون احتمال بارداری هست اولش بگم من پریودای نامنظم دارم دردای پریودی ...

منم اینجوری بودم عزیزم .ولی با خودم قول داده بودم گول علائم نخورم ‌بخاطر همین خیلی دیر رفتم آزمایش .منم همین علائم ها دارم مخصوصا سوزش معده .منم پریودام منظم نیست ‌.کمر درد شدید داشتم هی احساس میکردم هر لحظه بیاد پریودم ولی نیومد تعجب کردم. 

ان شاءالله مثبته  مادر شوهر منم خجالت کشیدم بهش بگم بچه هاش بهش گفتن .خیلی خوشحاله میگه اصلا آ ...

اینم همینجوریه.پدرشوهرمم خیلی دوست داره..یبار ب مادرشوهرم گفتم دلم آش میخواد.پدرشوهرم صبح زود بیدارش کرد گو برا فاطی آش درست کن‌.فک کردن باردارم

اینم همینجوریه.پدرشوهرمم خیلی دوست داره..یبار ب مادرشوهرم گفتم دلم آش میخواد.پدرشوهرم صبح زود بیدارش ...

آخی 😂😂

وقت خوبیه برای سواستفاده منم هی دارم دستور میدم این میخوام اون میخوام 😂😂😂

منم اینجوری بودم عزیزم .ولی با خودم قول داده بودم گول علائم نخورم ‌بخاطر همین خیلی دیر رفتم آزمایش . ...

اخه من فعلا قصد اقدام نداشتم قبلنم کیست داشتم ولی یبار تو رابطمون شک دارم ک اتفاقی افتاذه باشه شاید اون باشه تازه پریودمم تموم شده بوذ

میشه واسه خوب شدن زندگی خواهرم و خوشبختی برادرم یه صلوات بفرستین🌹😘❤️
2714
آخی 😂😂 وقت خوبیه برای سواستفاده منم هی دارم دستور میدم این میخوام اون میخوام 😂😂😂

😂😂😂😂😂😂..من آش دوست دارم.دیشب زنگ زدم ب مامانم گفتم سلام مادرجون آینده‌مامانم دلش آش میخواد.براش درست کن....مامانم گفت بیا برات درست میکنم.ولی بذار آزمایش بدی بعد سواستفاده کن‌.

من ۲۱ هفتمه هر صبح با معده خالی استفراغ و تهوع دارم هفته هامو  ب امید خوب شدن پشت سر میزارم اما تهوع صبحم خوب نشده از معدم چنتا لکه خون خفیف اومد امروز موقع بالا اوردن و همچنین از دماغم کی خوب میشم خدا میدونه

صلوات لطفا برا ظهور و سلامتی امام زمان  دختر قشنگم مروارید قلبم..امید زندگیم خوشبختیتو ببینم الهییییی   
😂😂😂😂😂😂..من آش دوست دارم.دیشب زنگ زدم ب مامانم گفتم سلام مادرجون آینده‌مامانم دلش آش میخواد.برا ...

میگفتی آزمایش دادم😂😂😂😂

شوهر منم میگه حالا کچلم میکنی تا نه ماه 

ولی هر چی خرج کنیم هیجی نیست در مقایسه با سال ها نازایی 

میگفتی آزمایش دادم😂😂😂😂 شوهر منم میگه حالا کچلم میکنی تا نه ماه  ولی هر چی خرج کنیم هیجی ن ...

😂😂😂😂😂😂شوهر منم گفت.پدرمو درمیاری.ولی دیروز خیلی خوشحال بود.رفت کلی خرید کرد برام گفت باید تقویت بشی.دیروزم بش گفتم بریم خونه خواهرشوهرم.گفت کجا بریم تو بارداری فقط استراحت مطلق.نشستن ورانندگی برات خوب نیست😐😐😐😐

😂😂😂😂😂😂شوهر منم گفت.پدرمو درمیاری.ولی دیروز خیلی خوشحال بود.رفت کلی خرید کرد برام گفت باید تقوی ...

ان شاءالله جواب آزمایشت مثبت باشه و نه ماه به سلامتی بگذرونی برای منم دعا کن 

2706