2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میگن تا بری تو 4 تمومه. اما من تا ماه 5 آمپول میزدم روزی یه وعده غذا میخوردم دو سه تا قاشق. تکرر ادر ...

ببین نظرتو بگو! 

من روز تخمک گذاریم دل درد داشتم! بعدش تورم شدید کردم الانم معده ام داره میسوزه! و سینه هامم درد ناکه! 

بارداری های قبلی هم همین علایمو داشتم! ب نظرت هستم! 

تا روز موعدم هم دوهفته مونده! از خون و بی بی چک برای من الان جواب نمیده! 

2728
بیست روز چجوری هفت هفته میشه من فکر میکردم سه هفتمه😂😂هیج وقت حساب کتاب بلد نبودم 😥

اون چهار هفته ی قبل موعدت هم میاد روش! 

یعنی مثلا شما اولین روز اخرین پریودت 7 اردیبهشت بوده! 

7 خرداد باید میشدی نشدی! تا اینجا شد 4 هفته! بعلاوه بیست روز (امروز 27 هست دیگه) میشه سه هفته! 

کلا میشه 7 هفته! چند روز بالا پایین! 

اون چهار هفته ی قبل موعدت هم میاد روش!  یعنی مثلا شما اولین روز اخرین پریودت 7 اردیبهشت بوده!& ...

به نظرت اگه خدای نکرده خارج رحمی بود تا الان مشخص میشد. آخه سابقه دارم

2738

اگه هفت اردیبهشت آخرین پریودت باشه میشی شیش هفته و سه روز. یعنی سه روزه وارد هفته ی هفت شدی. اما احتمال مغایرت سونوگرافی با این تاریخ وجود داره. چون قاعده ی محاسبه ی سن بارداری یعنی هفت روز بعد از شروع آخرین پریود و شمردن هفته ها تا حال حاضر یه قاعده ی کلیه اما اینکه لقاح در بدن هرکسی چه زمانی صورت گرفته قانون کلی و یکسانی برای همه  نداره. 

طبیعتا با توجه به تاریخ لقاح، سن جنین هر فرد هم متفاوته. 

ان شاءالله برای سونوگرافی که بری هفته ی دقیق جنین معلوم میشه. 

سری قبل کی فهمیدی خارج رحمه؟!  چرا سونو نمیدی؟

میگم زوده همه میگن بهم صبر کن .اون دفعه با سه روز تاخیر خونریزی و لکه داشتم فکر میکردم پریودم. لکه ها تموم نمیشد 

میگم زوده همه میگن بهم صبر کن .اون دفعه با سه روز تاخیر خونریزی و لکه داشتم فکر میکردم پریودم. لکه ه ...

هفت هفته برای سونوی خارج رحم خوبه! مردم تو شش هفته برای قلب میرن! 

اگر برای قلب میخواستی بری میگفتم هشت هفته شدی  برو! اما خارج رحم درد ناکه هرچی بزرگتر بشه دفعش سختتره

2706