1265
1273
ان شاءالله مثبته  مادر شوهر منم خجالت کشیدم بهش بگم بچه هاش بهش گفتن .خیلی خوشحاله میگه اصلا آ ...

اینم همینجوریه.پدرشوهرمم خیلی دوست داره..یبار ب مادرشوهرم گفتم دلم آش میخواد.پدرشوهرم صبح زود بیدارش کرد گو برا فاطی آش درست کن‌.فک کردن باردارم

اینم همینجوریه.پدرشوهرمم خیلی دوست داره..یبار ب مادرشوهرم گفتم دلم آش میخواد.پدرشوهرم صبح زود بیدارش ...

آخی 😂😂

وقت خوبیه برای سواستفاده منم هی دارم دستور میدم این میخوام اون میخوام 😂😂😂

منم اینجوری بودم عزیزم .ولی با خودم قول داده بودم گول علائم نخورم ‌بخاطر همین خیلی دیر رفتم آزمایش . ...

اخه من فعلا قصد اقدام نداشتم قبلنم کیست داشتم ولی یبار تو رابطمون شک دارم ک اتفاقی افتاذه باشه شاید اون باشه تازه پریودمم تموم شده بوذ

باورم نمیشه که بهم گفت بیکار

من خانه دارم ولی بیکار نیستم

من هم تصمیم گرفتم....

کلیک کنید

آخی 😂😂 وقت خوبیه برای سواستفاده منم هی دارم دستور میدم این میخوام اون میخوام 😂😂😂

😂😂😂😂😂😂..من آش دوست دارم.دیشب زنگ زدم ب مامانم گفتم سلام مادرجون آینده‌مامانم دلش آش میخواد.براش درست کن....مامانم گفت بیا برات درست میکنم.ولی بذار آزمایش بدی بعد سواستفاده کن‌.

1291

من ۲۱ هفتمه هر صبح با معده خالی استفراغ و تهوع دارم هفته هامو  ب امید خوب شدن پشت سر میزارم اما تهوع صبحم خوب نشده از معدم چنتا لکه خون خفیف اومد امروز موقع بالا اوردن و همچنین از دماغم کی خوب میشم خدا میدونه

فقط 14 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدا جونم مرسی که منو به خودم واگذار نمیکنی و حواست بهم هس  خدای خوبم خودت میدونی چی میخوام بهم بده مرسی  اللهم عجل لولیک الفرج  صلوات لطفا برا ظهور و سلامتی امام زمان  
😂😂😂😂😂😂..من آش دوست دارم.دیشب زنگ زدم ب مامانم گفتم سلام مادرجون آینده‌مامانم دلش آش میخواد.برا ...

میگفتی آزمایش دادم😂😂😂😂

شوهر منم میگه حالا کچلم میکنی تا نه ماه 

ولی هر چی خرج کنیم هیجی نیست در مقایسه با سال ها نازایی 

میگفتی آزمایش دادم😂😂😂😂 شوهر منم میگه حالا کچلم میکنی تا نه ماه  ولی هر چی خرج کنیم هیجی ن ...

😂😂😂😂😂😂شوهر منم گفت.پدرمو درمیاری.ولی دیروز خیلی خوشحال بود.رفت کلی خرید کرد برام گفت باید تقویت بشی.دیروزم بش گفتم بریم خونه خواهرشوهرم.گفت کجا بریم تو بارداری فقط استراحت مطلق.نشستن ورانندگی برات خوب نیست😐😐😐😐

😂😂😂😂😂😂شوهر منم گفت.پدرمو درمیاری.ولی دیروز خیلی خوشحال بود.رفت کلی خرید کرد برام گفت باید تقوی ...

ان شاءالله جواب آزمایشت مثبت باشه و نه ماه به سلامتی بگذرونی برای منم دعا کن 

1320
ان شاءالله جواب آزمایشت مثبت باشه و نه ماه به سلامتی بگذرونی برای منم دعا کن 

ان‌شالله.عزیزم.زیرسایتون ب سلامتی وخوشی وسربلندی بزرگ بشه.ازش بهترین ثمره روببینین.بهترین دعایی ک من خیلی دوسش دارم.ایشالا عاقب بخیر بشه  

به دکتر بگو شاید دارویی بهت داد

دکتر دمیترون داده بود نساخت بهم حدود دو سه هفته هم متروپرکلرامید خوردم بعد گف نخوری بهتره من شبانه روز بالا میاوردم ویارم خیلی بد بود حالا ب همین تهوع صبحگاهی هم شکر میکنم اسیر شدم این چندوقت 

فقط 14 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدا جونم مرسی که منو به خودم واگذار نمیکنی و حواست بهم هس  خدای خوبم خودت میدونی چی میخوام بهم بده مرسی  اللهم عجل لولیک الفرج  صلوات لطفا برا ظهور و سلامتی امام زمان  
بلد نیستم حساب کنم بیست روز از موعد پریودم گذشته

ای جانم بارداری😍😍😍عسیسسسسم تبریک میگم😍😍اولین روز اخرین پریودت کی بودش؟

فقط 8 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بعده ۶سال چشم انتظاری...خدایاشکرت🌸😍پسر گلم منتظرتیم👶😍😍
1288
هفتم بوده

باید تقریبا ۸هفتت باشه دیگه😍😍انشالله به سلامتی...خیلی دیگه نمونده من ۱۴هفتگی حالت تهوعم خیلی کم شد انشالله سریع میگذره برات...اونوقت میشینی شوت زدناشو میشمری😂😂😂بابای منو که درآورده

1
5
10
15
20
25
30
35
40
باید تقریبا ۸هفتت باشه دیگه😍😍انشالله به سلامتی...خیلی دیگه نمونده من ۱۴هفتگی حالت تهوعم خیلی کم شد ...

ولی انگار کمتره‌ سرچ کردم تو نت با این بتا چهار هفته میشه. حتما لقاح دیر بوده. ولی حساب دکتری جوری دیگس 

ولی انگار کمتره‌ سرچ کردم تو نت با این بتا چهار هفته میشه. حتما لقاح دیر بوده. ولی حساب دکتری جوری د ...

اگه اولین روز اخرین باری که پریود شدی هفتم ماه قبل باشه میشه ۵۰تا۴۸روز پیش منم اشتباه حساب کردم ۷×۷تا میشه ۴۹تا دیگه یعنی ۷هفتته

1
5
10
15
20
25
30
35
40
زیر شکمم همش نبضه کدوم بچس😁

نبض نه عزیزم..سونوی تایید قلب نرفتی؟

فقط 17 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا!ای محبوب من..به همه کسانی که به تو ایمان راسخ دارند آرامشی از جنس مصلحتت عطا فرما..
نه هنوز فکر کنم زوده. بتام چهارصده قلب تشکیل شده مگه

هفته هفتم بتا 409نیستا..خیلی بیشتر باید باشه

فقط 17 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا!ای محبوب من..به همه کسانی که به تو ایمان راسخ دارند آرامشی از جنس مصلحتت عطا فرما..
1290