2737
2734
عنوان

کیا عصب کشی کردن؟

211 بازدید | 33 پست

من چند بار عصب کشی داشتم ولی این بار دکتر دندونام پانسمان کرد...خیلی درد داره..چ کار کنم؟اصلا نمیتونم قرص مسکن بخورم...ی جلسه دیگه دارم بعدش بهتر میشم؟

دوست داشتی برا حال دلم صلوات  بفرست  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

نکردم تا حالا

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من                                 وین حرف معما نه تو خوانی و نه من                       هست از پس پرده گفتگوی من و تو                            چون پرده برافتد ، نه تو مانی و نه من                            📖 #ترانه_های_خیام                                              ✍🏻#صادق_هدایت
ی ناپروکسن بخور،مترونیدازول هم داری بخور

مترونیدازول برا چی خوبه؟

مال عفونته؟

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من                                 وین حرف معما نه تو خوانی و نه من                       هست از پس پرده گفتگوی من و تو                            چون پرده برافتد ، نه تو مانی و نه من                            📖 #ترانه_های_خیام                                              ✍🏻#صادق_هدایت
2738

بد پانسمان کرده مثل دکتر احمقی که ماه رمضان پارسال برام عصب کشی کرد. پانسمانش مزخرف بود دندونم هوا می‌کشید دو جلسه پانسمان بود یعنی از درد مشت مشت مسکن میخوردم و آمپول میزدم. 

دکتر خودم نبود مجبور شدم برم پیش این آخرم دندونمو بد پر کرد دکتر خودم برام درستش کرد. 

برو بهش بگو پانسمانتو درست کنه. بگو اذیتم میکنه. بگو بار اولم نیست عصب کشی میکنم. 

معمولا دردهای بعد عصب کشی تا ده روز طبیعیه..ژلوفم و مترونیدازوا هر ۸ ساعت بخور

خیلی😥😥😥😥😥😥😥😥😥 خب بود وقتی غذا خوردم دردا شروع شد

بد پانسمان کرده مثل دکتر احمقی که ماه رمضان پارسال برام عصب کشی کرد. پانسمانش مزخرف بود دندونم هوا م ...

دکتر خوبیه ...هعی

من عصب کشی کردم حتی نیاز به مسکن هم نشد انقد که تمیز و خوب کار کرد دکترم 

عااالی بود کارش

خداوند بي نهايت است و لامكان و بي زمان اما به قدر فهم تو كوچك مي شود و به قدر نياز تو فرود مي آيد و به قدر آرزوي تو گسترده مي شود و به قدر ايمان تو كارگشا مي شود...
خیلی😥😥😥😥😥😥😥😥😥 خب بود وقتی غذا خوردم دردا شروع شد

اون احتمالا پانسمانش زیاد بوده وقتی غذا خوردی دندونات خورده رو هم و دردش شروع شده..نگران نباش .طبیعیه..با مسکن اروم میشه

من عصب کشی کردم حتی نیاز به مسکن هم نشد انقد که تمیز و خوب کار کرد دکترم  عااالی بود کارش

واس منم خوب بود وقتی روش غذا خوردم اذیت شدم،

2706