2737
2734
مرسی گلممم🤩🤗

علت تیرگی بیشتر مواقع افزایش سن و شیو و پوشیدن لباس زیرتنگه اینارو رعایت کن از پودرای موبر کمتر استفاده کن ماستو ابلیمو هم خوبه ی ژل درت کن باهاش بمال بیست دیقه باشه ی روز درمیون ابلیموش زیادنشه بزنه بسوزونه  

بحریست بحر عشق ک هیچش کناره نیست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
علت تیرگی بیشتر مواقع افزایش سن و شیو و پوشیدن لباس زیرتنگه اینارو رعایت کن از پودرای موبر کمتر استف ...

پودر  موبر تیره میکنه اونجارو؟

تـۅ بـاعثــ💫دل گرمي و ادامـہ  زنـدگي مـنــے✨

یک کاسه ماست رو بردار یکم گل محمدی و نعنا و پونه بریز بخور اسهال شی تا تو باشی نیای از نی نی سایتیا درباره سفیدی نظر بگیری😐توجه داشته باش پکنه بیشتر بریزی😂😂😂😑

#سکوت من#خودش‌یه‌دنیا‌حرفه...خدایا اول سلامتی پسرمو بهش ببخش☝بعد اون چیزی که بهت قول دادمو ازم بگیر😔
2738
یک کاسه ماست رو بردار یکم گل محمدی و نعنا و پونه بریز بخور اسهال شی تا تو باشی نیای از نی نی سایتیا ...

پونه بیشتر باشه ایا؟ی کمکی بهش بده عیب نداره  سفیدشه دعات کنه

بحریست بحر عشق ک هیچش کناره نیست
پونه بیشتر باشه ایا؟ی کمکی بهش بده عیب نداره    سفیدشه دعات کنه

😂فقط میتونم بگم لباس زیر تنگ نپوش همین😂

#سکوت من#خودش‌یه‌دنیا‌حرفه...خدایا اول سلامتی پسرمو بهش ببخش☝بعد اون چیزی که بهت قول دادمو ازم بگیر😔
بهتره خودت ازش استفاده کنی گلم دوست نداری جواب نده

😐جنبه شوخی نداریا 😮

بعدشم ماستو یکم تحقیق کن اخه ادم به حرف همه اعتماد نمیکنه که ماست خطر داره اهه 

2706