2726

چون کسی ک‌ تکست داده لغو کاربری شده

ᴛʜɪɴᴋ ʙɪɢ ʙʟɪᴇᴠᴇ ʙɪɢ ᴀᴄᴛ ʙɪɢ       ᴀɴᴅ ᴛʜᴇ ʀᴇsᴜʟᴛs ᴡɪʟʟ ʙᴇ ʙɪɢ                                                                          تاپـیك روزانه صلوات 🌱🌸🌱    

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
چون کسی ک‌ تکست داده لغو کاربری شده

اخه من درخواست دوستی نپذیرفتم از کسی  بدون دوستی هم کسی نمیتونه پیام بده 🤔 که حالا فرض کنم لغو شده 

چیه پس 

ناتانائیل ! تنها خداست که نمی توان در انتظارش بود! در انتظارِ خدابودن؛ ناتانائیل یعنی باور نداشتن اینکه او هم اکنون حضوردارد...
اخه من درخواست دوستی نپذیرفتم از کسی  بدون دوستی هم کسی نمیتونه پیام بده 🤔 که حالا فرض کنم لغو ...

ینی اینمدت هیچ دوستی نداشتی ک بخواد پیامت بده؟ 

ᴛʜɪɴᴋ ʙɪɢ ʙʟɪᴇᴠᴇ ʙɪɢ ᴀᴄᴛ ʙɪɢ       ᴀɴᴅ ᴛʜᴇ ʀᴇsᴜʟᴛs ᴡɪʟʟ ʙᴇ ʙɪɢ                                                                          تاپـیك روزانه صلوات 🌱🌸🌱    
ینی اینمدت هیچ دوستی نداشتی ک بخواد پیامت بده؟ 

درخواست دوستیه هیچ کسی رو نپذیرفتم 

اما وقتی بخوام با کسی حرف بزنم تو تاپیک ریپلای ام میکنه یا رپلای اش میکنم 

مثلا الان یه ماهه با بانو  گاهی تو تاپیکش حرف میزنیم  گاهی هم با شادی تو تاپیکای بقیه 

ولی خصوصی رو نپذیرفتم هیچ کسی رو 

برای همینه  برام عجیبه پس اون یکه چیه 

ناتانائیل ! تنها خداست که نمی توان در انتظارش بود! در انتظارِ خدابودن؛ ناتانائیل یعنی باور نداشتن اینکه او هم اکنون حضوردارد...
درخواست دوستیه هیچ کسی رو نپذیرفتم  اما وقتی بخوام با کسی حرف بزنم تو تاپیک ریپلای ام میکنه یا ...

نمیدونم والا چی بگم، ندیده بودم اینطوری