2726
🤪🤪🤪 جالبیش اینجاست انقد گفتم بچه های ۵سالمم راه میرن هی میگن داره میریزه🤣🤣🤣🤣

😂😂😂😂منم گرفتارم گرفتاااا ر

یه لحظه صبر کن رفیق لا به لای شلوغی و کلافگی و سخت گرفتن هایزندگی خواستم یه چیزی بهت بگمیه نگاه به پشت سرت بندازمثل همه ی روزایی که گذشتاین روزا هم میگذره‌خواستم بگم حواست هست دیگه؟!ما یک بار زندگی میکنیمحالا ادامه بده :)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شروع كن أدامس جويدن خوب ميشي

دارم اتفاقا👌👌دستت درد نکنه عزیزم.

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀
2728

شماهم روزبونته ؟😅😅

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀
🤪🤪🤪 جالبیش اینجاست انقد گفتم بچه های ۵سالمم راه میرن هی میگن داره میریزه🤣🤣🤣🤣

ما این چالشو هفته ی گذشته رد کردیم شکر خدا😥😂

به ذره گر نظر لطف بو تُراب کند.....به آسمان رَوَد و کار آفتاب کند....
بخاطر خودت میگم ناراحت نشو حتی اگه ی نفر اه بکشه میدونی روزندگیت تاثیرداره

نه خدانکنه اگه من خوشبخت خوشبخت بودم اهش میگیره من اصلامنظوری نداشتم خدامیدونه خودش

شماهم روزبونته ؟😅😅

اره تاپیکمو ببین😂😂😂

یه لحظه صبر کن رفیق لا به لای شلوغی و کلافگی و سخت گرفتن هایزندگی خواستم یه چیزی بهت بگمیه نگاه به پشت سرت بندازمثل همه ی روزایی که گذشتاین روزا هم میگذره‌خواستم بگم حواست هست دیگه؟!ما یک بار زندگی میکنیمحالا ادامه بده :)
اررررره منم😂 یه اهنگ دیگه گوش بده میریزه از ذهنت میره اون اهنگه که گوش دادی میاد جاش

حتما گلم👌ممنون

ما این چالشو هفته ی گذشته رد کردیم شکر خدا😥😂

🤣🤣🤣🤣

اره تاپیکمو ببین😂😂😂

برم بخونم🤣🤣همه گیر شده و خبر ندارم

نه خدانکنه اگه من خوشبخت خوشبخت بودم اهش میگیره من اصلامنظوری نداشتم خدامیدونه خودش

تو که منظور نداری،طرفم منظورش ویرانی زندگی تو نیس اصلا حسادتم نمیکنه له میکشه کاش زندگی منم خوب بود،با حسرت میخونه ...این تاثیرداره اصلا راضیم ب خراب شدن زندگیت نیس،اون اه از ته دل برخودش ،که میکشه تا ثیر داره،،،دیدم که میگم

🌺برای سلامتی وظهور آقا امام زمان عج صلوات🌺خدایا از اون شادیا که ناخودآگاه آدمو به سجده میندازه به همه‌مون بده. 😊💚  صد سال دیگه من،تو،او.... هیچ کدوم نیستیم،باورت میشه؟....کاش مهربون باشیم💔❤‏چقدر قشنگه این دعا که میگه:وَلا تُعَنِّنی بِطَلَبِ ما لَم تُقَدَّرلی فیهِ رِزقاً[خدای خوبم در جستجویی انچه برایم مقدر نکرده ای، خسته ام نکن]🙌💙🙏استادی می‌گفت:اگر تو کسی را ملاقات کنی و قلبت بکوبد، دستانت بلرزد و زانویت سست شود، این عشق نیست! وقتی تو محبوبت را می‌بینی آرام می‌شوی. نه دلهره‌ای، نه تلاطمی...💗💓💚😊
دارم اتفاقا👌👌دستت درد نکنه عزیزم.

خواهش گلم اينو تو يه مجله ي علمي خوندم كه وقتي مدام اهنگي تو سرتون تكرار ميشه با جويدن أدامس مشكل حل ميشه

عزيزم اعتقادات من به خودم مربوطه لطفا متعصب ها منو ريپلاي نكن😡باتشكر
خواهش گلم اينو تو يه مجله ي علمي خوندم كه وقتي مدام اهنگي تو سرتون تكرار ميشه با جويدن أدامس مشكل حل ...

من خیلییی کم پیش میاد این‌مسیله برام. ولی این داره میریزه اصلا از ذهنم‌نمیره😄😄😄

😅😅

2706