2737
2734
عنوان

امشب خيلى دلم از شوهرم شكست

1876 بازدید | 99 پست

من يه سالو دو ماهه ازدواج كردم تو اين مدت خيلى اذيت شدم از طرف شوهرم و خونوادش به حدى كه آذر ماه تصميم به جدايى گرفتم اما بعدش گفتم بذار يه فرصت ديگه بدم كه بعدا پشيمون نشم،خلاصه همچنان مشكلات ادامه داشت تا عيد كه با خونوادشم خودم پيشقدم شدم بخاطر كار نكرده عذرخواهى هم كردمو همه چى درست شد،يعنى واقعا از همه چيزم غرورم گذشتم تا زندگيمو درست كنم

كم كم آرامش اومده تو زندگيم

آرامشيه كه من ايجادش كردم يعنى از همه خواسته هام گذشتم از تمام حق هايى كه يه زن تو زندگيش داره گذشتم كه زندگى كنم

اينم بگم خونوادم راضى بودن جدا شمو شديد پشتم بودن اما نميدونم چرا نتونستم

حالا كه ديدم يكم همه چى اوكى شده گفتم كم كم منم ميگم چيا دلم ميخواد

وضع مالى شوهرمم خوبه

نه اجازه دارم دوستى داشته باشم نه جايى برم نه خودش ميبره منو نه حتى كلاسى باشگاهى

واقعا افسرده شدم

امشب بهش گفتم فردا شام بريم بيرون

گفت باشه ميبرمت هات داگ فلان

گفتم ميشه بريم دونر كباب بخوريم

(يه دونر كبابى هست كه من خيلى دوس دارم مثلا دوتاش ميشه ٨٠-٩٠ تومن) يه بار هم بيشتر نرفتيم

من آخرين بار قبل عيد باهاش شام رفتم بيرون

كلا تو اين همه مدت از نامزدى و عقد و عروسى و اينا يه بار كلا سينما رفتيم.

دونر كبابيه رو كه گفتم آقا منقلب شد گفت من هيچوقت اونجا نميبرمت گرونه فلانه 

گفتم منكه هيچ خرجى ندارم چى ميشه حالا يه بار در سال بريم اونجا.من يك سال و خورده اى نه مانتويى خريدم نه ازت چيزى خواستم نه آرايشگاهى نه رنگ مويى نه حتى اصلاح و ابرو هيچى هيچى

حتى ابروهامم خودم برميدارم

اونوقت ازت يه چيز ميخوام اينجورى ميكنى

گفت برو بابا تو درك ندارى و ازين حرفا

گفتم بيخيال بحث كردن با تو اشتباهه من اشتباه كردم از تو ديگه چيزى نميخوام

گفت آره ميبينى اشتباهه پس بحث نكن

خيلى كوتاه اومدم تا حالا واقعا داره بهم فشار مياد نميدونم چيكار كنم😢

راهی ک پیش گرفتید ، راه درستی نبوده 

آدم یه رویه ای رو  تو زندگی ش پیش میگیره  ک  بتونه  تا آخر عمر  با همون روال  پیش بره ( تعادل ) ، نه اینکه بعد از یک سال ،  کم بیاره 

کاش دوتایی برید پیش مشاور 

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

این که از خودت بگذری تا زندگیت اروم بشه اشتباه محضه

بعد چند سال یهو به خودت میای

یهو منفجر میشی و کل زندگیت زیر و رو میشه

من با چشم خودم دیدم هر کس هر کسی رو قضاوت کرد، با گذشت زمان بدتر از اون شد، اینو اینجا نوشتم یادم بمونه کسی رو سرزنش نکنم🤐
2738

تقصیر خودت کوتاه امدی مگه خدایی نکرده عیبو ایرادی داره 

معلومه که با آدم بی منطقی طرفی 

الان که تازه عروسی خرید نمیکنی پس فردا دیگه هیچی ته خونه این آقا تبدیل به زباله میشی 

این که از خودت بگذری تا زندگیت اروم بشه اشتباه محضه بعد چند سال یهو به خودت میای یهو منفجر میشی و ...

آره دقيقا

چند بار به مرز انفجار رسيدم 

اما خواسته هامو ميگم چه فايده اى داره؟؟

بیش از حد کوتاه اومدی پر رو شده

من با اینکه میتونم خودم موم بندارم ولی هر ماه سر موقع میرم آرایشگاه

خواهرشوهرام میرن با 50 تومن رنگ میکنن من 200 پول رنگ میدم 

مرد باید بفهمه زنش خرج داره

این شادمانی که اکنون در دست توست مدت زیادی نخواهد ماند.این دستان نرم کوچکی که دردست تو آشیانه دارد در حالیکه در افتاب قدم می زنی همیشه با تو نخواهد بود، همین گونه این پآهای کوچکی که در کنارت می دود و باصدای مشتاقی که بدون وقفه و باهیجان هزاران سوال از تو می کند تا ابد نیستند.این صورتهای قابل اعتماد که به طرف تو توجه می کنند، یابازوان کوچکی که بر گردن تو حلقه می شوند و لبان نرمی که بر روی گونه های تو فشار می آورند دایمی نیستند.قلب خودت را بر ایشان اارزانی بدار، روزهایشان را از شادی پر کن، در خوشی و شادمانی معصومانه شان شریک باش که طفولیت جز روزی بیش نیست و با چشم بر هم زدنی از دست خواهد رفت❤

اولا بروارایشگاه موهات رورنگ کن

دوما کتاب بخون زیاد

سوما حالامیزاشتی هات داگی که اون میگه برید بعدها میگفتی منو ببردونرکبابی

چهارما اون گذشت که میگی همه کردند اونم چندین بارتوزندگی شون و خوب شد جدانشدی ثوابش روخدااون دنیامیده برات مهم نباشه وفراموش کن

پنجما کم‌کم خرج بتراش اما نه الکی هرچی هوس میکنی بگو اما نخرید پولات روجمع کن زنگ بزن سفارش بگیر مردا زودعادت میکنند نذار بدعادت بشه که خرجی نداری نه بخاطرغذا ولباس بگم نه اون بدعادت بشه دیگه نمیتونی ازش پول بگیری و خرج یاپس اندازکنی پس اندازداشته باش من همسرم خرجی زیاد نمیداد الان هزارتومن پس اندازندارم بایه پسر نه ساله شما ازالان شروع کن پس اندازکن که مواقع نیاز دستت جلوش دراز نباشه وبگه نه

زنی که خرج نداره و ارج هم نداره 

چرا از خواسته هات گذشتی چرا یکسال و نیمه خرجی براش نداری

اشتباه میکنید بخدا

تو مواقع سخت و نداری و گاها پیش میاد کوتاه اومدن کم خرج شدن موردی نداره ولی اینکه وضعت قابل قبول باشه و اینجوری کنی اصلا خوب نیست 

نمیگم هر هفته ولی باید کاری میکردی که ۲هفته یکبار یا ماهی یکبار خودش رو موظف بدونه که تورو شام ببره بیرون حالا هرچقدر که میخواد بشه

وای خدا این مردایی که تو سایت هی ازشون میگن چقدر حرص منو درمیارن😤

مقصرخودت يه جابايدجلوش وايستي خواسته هاتوبگي بسته ديگه 

آخه فقط دعوا ميشه

تازه آروم شديم همش بخاطر اينكه دعوامون نشه هيچى نميگم

چون تو دعوا فقط من آسيب ميبينم

2706