2726

منم پسرم دو سالشه و جلوگیری طبیعی دارم ،این ماه چهار ده روز عقب افتاده پریودم دوبارم بی بی چک زدم منفی بوده تمام علایم پری هم دارم ولی خبری نیست بنظرتون مشکلی دارم هنوز موندم برم دکتر یا عادیه😣از استرس مردم 

آخرین تیکه ی این جورچینی، ای عشق...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من قرص ميخورم هميشه خيلي ميترسم نازام كنه

🎊لاغري با تاپيك بامداد خمارعزيزم🎊 💚گروه سبز   وزن اوليه (٩٦.٤٠٠) وزن فعلي (٧٢.٢٠٠) وزن هدف (٦٨)💚               قد (١٧٠)  شروع رژيم از مهر ٩٨ من ميتونم بزودي به هدفم برسم همونطور كه تا الان با كمك دوستاي خوبم و بامدادخمار عزيزم(الهه جونم) تونستم از اين به بعدم ميتونم 💞👗👗👗👗👗👗👗🥗🥗🥦🥦🥗💚❤️💞ممنونم از الهه جونم و دوستاي خوبم💞❤️😘😘

تو واقعیت خیلیا با طبیعی باردار شدن اما تو نی نی سایت جوری متعصبانه جبهه میگیرن انگار به اعتقاداتشون توهین شده که ما سی ساله طبیعی جلوگیری داریم باردارم نشدم 

یه چیزایی اینحا ادم میبینخ

همون Banooyekourd سابقم😊 (گلاره)

خوب منم بارداری اولم خیلی راحت نبود شوهرمم خیلی اسپرم قوی نداشت قرص میخورد ،و اینکه واسه پسرم سریع علایم حاملگی اومد و بی بی خیلی زود بعد دو روز تاخیر مثبت شد ،الان خیلی مسخرست برام اگه باردار باشم قابل باور نیست 

ن باردار نیسی دگ با این همه تاخیربی بی نشون میداد ولی امکان بارداری با روش طبیعی خییلی زیاده

خداجونم میگم چرا تقاص سیبی ک‌حواخانوم خورده رو فقط ما ایرانیا داریم پس میدیم😒😒
تو واقعیت خیلیا با طبیعی باردار شدن اما تو نی نی سایت جوری متعصبانه جبهه میگیرن انگار به اعتقاداتشون ...

خواهر خودمم دوازده ساله جلوگیری طبیعی داره و نشده ،ولی همسایه هامون همشون از جلوگیری طبیعی باردار شدن دومیشونو اکثرا

2706