1265
1273

منم پسرم دو سالشه و جلوگیری طبیعی دارم ،این ماه چهار ده روز عقب افتاده پریودم دوبارم بی بی چک زدم منفی بوده تمام علایم پری هم دارم ولی خبری نیست بنظرتون مشکلی دارم هنوز موندم برم دکتر یا عادیه😣از استرس مردم 

آخرین تیکه ی این جورچینی، ای عشق...

برای دیدین بهترین هتل های کیش 

کلیک کنید

1291
1315

تو واقعیت خیلیا با طبیعی باردار شدن اما تو نی نی سایت جوری متعصبانه جبهه میگیرن انگار به اعتقاداتشون توهین شده که ما سی ساله طبیعی جلوگیری داریم باردارم نشدم 

یه چیزایی اینحا ادم میبینخ

روزی یه شخص خیلی مهمی بهم گفت دختر جون هرگز با آدم دگماتیسم بحث نکن چیزی نصیبت نمیشه چون نرود میخ آهنی در سنگ خارا !!!!!!!            اوووووووووو چه خبره؟  برای یه کامنت یه ادم مجازی اینهمه جوش میاری و فلان فلان میکنی تو واقعیت کی هستی تو؟؟؟؟ توقع نداشته باش وقتی هر چیزی از دهنت درمیاد میگی من جوابتو ندم!!!چیزی که عوض داره گله نداره متاسفانه!!!!!!پس درست حرف بزن تا درست جواب دریافت کنی.....احترام هر کس دست خودشه.....منم جزو اون دسته آدمایی هستم که معتقدم با هرکی باید در حد خودش حرف زد😊باتشکر از حضار گرامی❤

خوب منم بارداری اولم خیلی راحت نبود شوهرمم خیلی اسپرم قوی نداشت قرص میخورد ،و اینکه واسه پسرم سریع علایم حاملگی اومد و بی بی خیلی زود بعد دو روز تاخیر مثبت شد ،الان خیلی مسخرست برام اگه باردار باشم قابل باور نیست 

ن باردار نیسی دگ با این همه تاخیربی بی نشون میداد ولی امکان بارداری با روش طبیعی خییلی زیاده

خداجونم میگم چرا تقاص سیبی ک‌حواخانوم خورده رو فقط ما ایرانیا داریم پس میدیم😒😒
تو واقعیت خیلیا با طبیعی باردار شدن اما تو نی نی سایت جوری متعصبانه جبهه میگیرن انگار به اعتقاداتشون ...

خواهر خودمم دوازده ساله جلوگیری طبیعی داره و نشده ،ولی همسایه هامون همشون از جلوگیری طبیعی باردار شدن دومیشونو اکثرا

1226
خواهر خودمم دوازده ساله جلوگیری طبیعی داره و نشده ،ولی همسایه هامون همشون از جلوگیری طبیعی باردار شد ...

عزیزم به ازمایش بده و خیالتو راحت کن

دلم نی نی میخاد  میشه برای نی نی دارشدنم صلوات بفرستی  ممنون دوست عزیزم  
ن باردار نیسی دگ با این همه تاخیربی بی نشون میداد ولی امکان بارداری با روش طبیعی خییلی زیاده

امیدوارم نباشم هنوز امادگیشو ندارم ،ولی میترسم چیزیم شده باشه 😥

امکانش هست. جلوگیری طبیعی ایمن نیس. چون پیشاب هم حاوی اسپرمه گاها

دختر عمم شبه عروسيش با پيشاب حامله شد بيچاره دلشم نيومد سقط كنه ماشالا الان جوجش ١ سالشه انقد خوردنيه

ميشه واسه حل شدن مشكلم و رسيدن به خواستم برام دعا كنيد و يه صلوات بفرستيد😔😔
عزیزم به ازمایش بده و خیالتو راحت کن

شوهرمم استرس گرفته گفت آزمایش بده ولی قبل از بارداریم چندبار مشکل بی نظمی داشتم بخاطر هورمون پرولاکتین ولی از زایمان به بعد همیشه مرتب بودم واسه همون غمباد گرفتم خیلی زوحیم داغونه همش مسلم این چند روز شکمم بزرگ شده سینه هامم چند روزه درد میکنه و دردهای پری که هر آن میگم الان میشم ولی باز خبری نیست سردرد و گاهی دلپیچه هم میگیرم و اصلا از غذاها لذت نمی‌برم واقعا بدنم و روحم داغون شده این چند روزه 

1290