2733
2739
عنوان

پوسته شدن سر نوزاد

| مشاهده متن کامل بحث + 21065 بازدید | 55 پست
چهار ماه تموم بشه خوب میشن؟الان سه ماه و ده روزشه گریه وبیقراری بد خوابی پریدن از خواب ،آب دهن زیاد ...

دقیقا حالتهای پسر منم همین بود + جیغ زدن، دستهاش همیشه مشت بود و خیلی ناآروم و الان شاید ۱۰ روزه ولش کرده امروز دقیقا چهارماه و ۲۰ روزشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دقیقا حالتهای پسر منم همین بود + جیغ زدن، دستهاش همیشه مشت بود و خیلی ناآروم و الان شاید ۱۰ روزه ولش ...

وای خدا از دهنت بشنوه من دخترم توی سه ماهگی دیوونم کرده بود از بس داد میزد ،الان دادهاش کمتر شده،ان شاءالله نی نی منم خوب بشه مرسی فدات

دنیام دخترم
2728
وای خدا از دهنت بشنوه من دخترم توی سه ماهگی دیوونم کرده بود از بس داد میزد ،الان دادهاش کمتر شده،ان ...

کم میشه نگران نباشید تازه خندهاش شروع میشه بفهمه عروسک چیه و سرگرم بشه گریهاش هم ول میشه

فدات بچه شماهم همینطور

تو خارج مگه فک و فامیل پیشت هستن که هی بگن اله و بله،من مادرشوهرم دیونم کرده بچه رفلکس داره میگه چون خودت فلفل نمیخوری بچه‌حساسه موقع گریه بغلش میکنم میگه این بغلی شده چرا میبریش دکتر بزار بالا بیاره و....

دنیام دخترم
2738
تو خارج مگه فک و فامیل پیشت هستن که هی بگن اله و بله،من مادرشوهرم دیونم کرده بچه رفلکس داره میگه چون ...

نه عزیزم نیستن فقط تصویری حرف میزدم که همه رو بجز مادرم بلاک کردم و راحت حداقل تا چند ماه دیگه 

تو خارج مگه فک و فامیل پیشت هستن که هی بگن اله و بله،من مادرشوهرم دیونم کرده بچه رفلکس داره میگه چون ...

وای سر این بغلی شدن من چی کشیدم خو نمیدونم ما قراره بغلش کنیم و اذیتش هم برای ما بگو شما چرا فشار میارید مگه قراره شبها شما بیدار بمونید یا ما بخدا اینجا من به دکترش گفتم بغلی کلی بهم خندید گفت یعنی چی براش توضیح دادم دعوام کرد گفت ببین این بچه الان به تو نیاز داره خودش بشه یکسال دیگه اینقدر نمیاد بغلت