2733
2734
عنوان

معرفیب رمان خوبب😻😻

483 بازدید | 42 پست

دوستان و رفقا رمان خوناش لطفا یه رمان خوب و قشنگ بهم معرفی کنیدد ،کلیشه ای و اغراق آمیز نباشه درون مایشم ترجیحا طنز باشه و عاشقونه 👾😜😜

مرسی عشقولیاا

و خدای که به شدت کافیست 😊

باورم کن

خدایا تا تو کنارمی نمیترسه دلم...بمون پیشم مثل هر ثانیه از زندگیم ک بودنت رو واضحتر از هر بودنی حس کردم...مرسی ک بهم فرصت زندگی کردن،عاشق شدن،بچگی کردن و بزرگ شدن دادی...خدایا بابت همه نعمتهایی ک دادی و ندادی شکرت😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

از این اینترنتیا؟😕

کامنت اولی های عزیز،‌                                            در صورت برخورد با تاپیک های جنجالی هیجان خود را حفظ کرده و از نوشتن جمله ی زشت و نامطبوع "الان میان می خورنت" استفاده نکنید، خوشبختانه تا کنون هیچ گزارشی در ایران مربوط به آدم خواری و خصوصا زنده خواری ارائه نشده است.
2738
عاشقانه ش ولی غمگین رمان قشنگیه من خیلی روسش داشتم  الهه شرقیم قشنگه

پایانش خوشه ؟من خیلی رمانا را میخونم اولشو میبینم بده بیخیالشون میشم ،خودم تا تلاقی خطوط موازیو دوست داشتم. پپشت یک دیوار سنگی 

یاسمین خوراکه گریه س😭😭

وای نمیخوام گریه کنم پوستم خراب میشه😂😂 احساساتیم جو گیر زود تحت تاثیر قرار میگیرم گریه میفتم ی چیز بگید غم ناشته باشه خیلیی

2706