2733
2734

نصفه شب برا شیر خوردن باید دوباره بیدار کنیم؟ 

الان خوابه دلم نمیاد بیدارش کنم.. هم اینکه با بدبختی خوابوندم دوباره سخته... چون خودمم خوابم میاد... دو ساعت پیش شیر یکم خورد.. میگن هر دو ساعت، واقعا اگه نخوره طوریش میشه؟ 

اره خب خدای ناکرده قندش میوفته توخواب بهش بده

‏ناعادلانه بودن دنیا اونجا خیلی به چشم میاد که ما مجبوریم همینجوری پله های ترقی رو طی بکنیم تا تازه برسیم به پله ای که بعضیا اونجا به دنیا اومده بودن.....‏جبر جغرافیایی خیلی موضوع عجیبیه,تو برای یه موضوعی که دست خودت نبوده تاوانی رو میدی که اصلاً حقت نیست......

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عزیزم هر سه ساعت بیدارش کن بهش شیر بده مخصوصا اینکه میگی زود به دنیا اومده 

خدا جونم سلام . خدایا خیلی ممنونم به خاطر تمام چیزهایی که بهم دادی . خدا جونم لطفا دوباره معجزتو نشونم بده .خدایا معجزه میخوام یا حضرت زهرا خودت قول دادی بهم  خدایا خودت میدونی منظورم چیه
2738

اون که میگن بیدار نکنید اگه گرسنه باشه خودش بیدار میشه ماله بچه های که سر موقع خودتون به دنیا میان و  حسابی از مادر شیر میخورن .تازه اونم اما و اگر داره همه دکترها موافق نبستن

خدا جونم سلام . خدایا خیلی ممنونم به خاطر تمام چیزهایی که بهم دادی . خدا جونم لطفا دوباره معجزتو نشونم بده .خدایا معجزه میخوام یا حضرت زهرا خودت قول دادی بهم  خدایا خودت میدونی منظورم چیه
یکی الان گفت قندش میفته... بدم یا ندم؟ 

قندکجامیوفته ؟!

اون نوزادنارس برای روزهای اول تاپنجم تولده که خطرزردی وافت قندداره تازه هردکتری هم یه چیزمیگه نه 35روزه

دیدمت درحریری زمهتاب سردوخاموش خفته بودی       (عزیزم )
قندکجامیوفته ؟! اون نوزادنارس برای روزهای اول تاپنجم تولده که خطرزردی وافت قندداره تازه هردکتری هم ...

هفته پیش سزارین کردم. 

منظورم اینه که تو هفته 35 و نارس به دنیا ادمذ

فقط دوسه روزاول میگن نبایدزیادبخوابه که قندش نیوفته تازه همون روهم من قبول نداشتم35روزه که ماشاالله ...

عزیزم داره میگه نوزادش ی هفته هست که به دنیا اومده تو ۳۵ هفتگی به دنیا اومده

2706