2737
2734

سلام,شمام بچه  هاتون عادت دارن به پستونک , دخترمو از پستونک گرفتم از امشب شروع کردم ,خيلى بهانه گرفت,دلم کبابه براش,به زور خوابيد,شيرم نميخورد,اگه راهى بلدين بگين بهم ,راهنماييم کنين چى کار کنم؟

مصريان باستان اعتقاد داشتند پس از مرگ تنها دو سوال ازآنها  پرسيده ميشود:آيا شادى را يافتى؟؟؟؟؟؟.........آيا شادى را آفريدى؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
چند وقتشه چه عیبی داره بزار بخوره 

هر چى بزرگتر بشن سختتر ميشه,برا دندوناشون خوب نيست اصلا,22ماهشه

مصريان باستان اعتقاد داشتند پس از مرگ تنها دو سوال ازآنها  پرسيده ميشود:آيا شادى را يافتى؟؟؟؟؟؟.........آيا شادى را آفريدى؟؟؟
بچه من اصلا پسونک نگرفت میخوام از شیر بگیرمش ولی خیلی وابسته س

پستونک گرفتن از شير گرفتن هم سختتره به خدا

هر چى بزرگتر بشن سختتر ميشه,برا دندوناشون خوب نيست اصلا,22ماهشه

منم دخترم ۱۴ ماهشه به شدت عاشق پستونکه ازالان غصه از پستونک گرفتنش رو دارم 

‏ناعادلانه بودن دنیا اونجا خیلی به چشم میاد که ما مجبوریم همینجوری پله های ترقی رو طی بکنیم تا تازه برسیم به پله ای که بعضیا اونجا به دنیا اومده بودن.....‏جبر جغرافیایی خیلی موضوع عجیبیه,تو برای یه موضوعی که دست خودت نبوده تاوانی رو میدی که اصلاً حقت نیست......
2738
منم دخترم ۱۴ ماهشه به شدت عاشق پستونکه ازالان غصه از پستونک گرفتنش رو دارم 

به نظرم از الان شروع کن,سختتر ميشه به خدااا

خب پسونک رو قایم کنین بگین دیگه نیس من ممه رو چه جوری قایم کنم؟خخخخخ

بهش چسب بزن ,خخخخ

شیر خودتو میدی چند وقتشه تا ۱۸ ماهگی نباید از پستونک بگیری به دلایل روانشناختی اگه وابسته هس به پستو ...

نه شير خشک,الان 22ماهشه

به نظرم از الان شروع کن,سختتر ميشه به خدااا

وااای نه دیونه میکنه منو از بس لج میکنه حالا ۲ سالش بشه من دخترخاله ام بچه اشو ۲سالگی از پستونک گرفت الان انقدر لجبازو غیرقابل تحمل شده که خیلی میترسم 

‏ناعادلانه بودن دنیا اونجا خیلی به چشم میاد که ما مجبوریم همینجوری پله های ترقی رو طی بکنیم تا تازه برسیم به پله ای که بعضیا اونجا به دنیا اومده بودن.....‏جبر جغرافیایی خیلی موضوع عجیبیه,تو برای یه موضوعی که دست خودت نبوده تاوانی رو میدی که اصلاً حقت نیست......
وااای نه دیونه میکنه منو از بس لج میکنه حالا ۲ سالش بشه من دخترخاله ام بچه اشو ۲سالگی از پستونک گرفت ...

اگه باهش حرف بزنى فک کنم راحتتر باشه,من بهش گفتم لولو بردتش,بابا ميگم برات بخره فردا ,ديگه گريه نکرد ,ولى سخت خواب رفت,نفهميدم چى بهش بگم اصلا 

اگه باهش حرف بزنى فک کنم راحتتر باشه,من بهش گفتم لولو بردتش,بابا ميگم برات بخره فردا ,ديگه گريه نکرد ...

اخه هنوز ۱۴ ماهشه خیلی کوچیکه حرف حالیش نمیشه فقط گریه میکنه ولی الان دارم سعی میکنم روزا کمتر بهش بدم قایمش کنم ازیکی شنیدم که وقتی پستونکش رو گاز زد وسوراخ شد یاخراب شد دیگه جدید براش نگیر بعدیه مدت خسته میشه خودش میندازه کنار من خودم تا۶سالگی پستونک میخوردم😢😢😢

2706