2726

اون تاپیک که داداشش حین تعویض نوار بهداشتی دیده بودش من و یاد خاطره دوستم انداخت😁

دوستم تعریف می کرد یه بار سر ظهر تو حیاط مشغول ورزش بوده 

خونه   هم جنوبی بوده وقتی از تو حیاط میاد داخل خونه یهو حس می کنه پریود شده 

سریع می پره تو اتاق  شلوارش و می کشه پایین تا مطمئن بشه  شده یا نه! یهو سرش میاره و بالا با دو تا چشم روبه رو میشه 

نگو تو این مدتی که این تو حیاط بوده پسر عموش و خانمش که تازه نامزد کرده بودن اومده بودن خونه اشون و رفته بودن تو اتاق تا لباساشون  در بیارن  😂😂🤣

که طفلکی ها با این صحنه مواجه شدن🤣🤣

هر دو شوکه شده بودن 

دوستم پا به فرار می زاره تا شب از اتاقش بیرون نمیاد😂😂🤣

لطفا با لحن بی ادبانه ریپلای نکنید  مطمئن باشید اگه من بی منطق بودم کاربریم ۱۴ ساله نبود   جواب انسان بی منطق و نمی دم خودتون قطع دسترسی میشید از من گفتن  !!!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

استارتر من لینک یه خاطرمو بذارم برات؟طولانیه نمیتونم تایپش کنم

مرو راهی که با ریگی بلغزی            مشو بیدی که با بادی بلرزی تو را قدر و تو را قیمت، گران است        مکن کاری که یک ارزن نیرزی...
استارتر من لینک یه خاطرمو بذارم برات؟طولانیه نمیتونم تایپش کنم

بزار 

لطفا با لحن بی ادبانه ریپلای نکنید  مطمئن باشید اگه من بی منطق بودم کاربریم ۱۴ ساله نبود   جواب انسان بی منطق و نمی دم خودتون قطع دسترسی میشید از من گفتن  !!!
چجوری اومده اتاق اونا رو ندیده یعنی اونام اصلا عکس العمل نشون ندادن🤔😐😑

میگه اصلا سرم پایین بود بس خله🤣🤣

وایییی😕

مودبانه ریپلای کنی خیلیی ممنونت میشم، ریپلایت تند باشه، تندتر جواب میدم. پس ریپلای کن ها مودب باشید.                                                                        Manvatoo سابق هستم، نی نی سایت خیلییییییی😥😥😥😥😥😥                                                 جرات ندارم حرفمو بگم الان میترکم.                          همون خیلیو داشته باش فعلا.                                   عصبانیم نشو فدات عجقم